Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Félek elkezdeni a fog.gátlót....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek elkezdeni a fog.gátlót. Szokott magas lenni a vérnyomásom, és az van ráírva, hogy akinek magas az nem szedheti. Lehet bajom tőle? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A pulzusom meg volt a múltkor 90.:S A trombózistól is félek. Ez csak az én hülyeségem, vagy van benne vmi?
2008. dec. 2. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezért kell elmenni előtte nőgyógyászhoz, aki mindenre megvizsgál!
2008. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem válaszolóval...Nemrég jött a suliba egy nőgyógyász felvilágosítást tartani és azt mondta h aki fogamzásgátlót akar szedni annak elötte nőgyógyászhoz kell menni és ő kivizsgál! Szal sz.tem menj el...ha ciki ha nem...ink jobb tudni h szedheted-e vagy sem minth majd 1 év múlva bajod legyen tőle!
2008. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem legegyszerűbb fog.gátl. helyett óvszer. Semmilyen formában nem veszélyezteti az egészségedet és a hormonháztartásodat, semmi gond nincs vele.
2008. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd szerintem is menj el Dokihoz. Amúgy tudom ajánlani a hüvelygyűrűt lehet azzal jobban jársz. :)Hasonló elven működik mint a tabi. Majd nézz utána.

pixpix

2008. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószínüleg volt orvosnál, merthogy már ott van nála a tabi, tehát valaki felírta neki.

Azt érzem, hogy bizony ez az orvos nem vizsgált meg (mintahogy a 99% nem is teszi) rádnéz, elő van neki írva miket írhat fel és ebből felírt egyet. (Ne pontozzatok le tényleg így működik, a dokiknak meg van kötve a keze, hogy mely gyógyszerekből dolgozhat, mégha az nem is jó a betegnek...sajnos ez van..) Ezért van az, hogy ha jobban körülnézel a mostani foggátlók: Yasminelle,Mercilon,Hüvelygyűrű, meg max Lyndinette20 és ennyi... 1-2 kósza még esetleg. és sajna nagyon kevés embert vizsgálnak meg előtte...

Menj el egy orvoshoz, aki megvizsgál! Ebben az esetben tényleg kényes lehet elkezdeni, nehogy úgy járj, mint én. Amit paffra vághatott a foggátló a szervezetemben, azt mind megtette :oS NEM VAGYOK EGYEDÜL!!!

Sok szerencsét!

2008. dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindeképpen magán rendelésre menj, és ott foglalkoznak is veled. Amikor először felírják a gyógyszert elvileg teljes vérkép és vizelet vizsgálat kellene. Plusz meg kéne kérdezie, hogy a családodban fordult-e elő trombózis, infarktus, stb., ezután írhatná fel a tablettát. Nekem szerencsém volt, mert magánrendelésre mentem, és ezeket meg is tette a doki.


Barátnőm bement a kórházba a nőgyógyászatra, minden vizsgálat nélkül (!) felírták neki a fogamzásgátlót. 17 évesen tüdő embóliát kapott tőle.

Szerintem ez elkerülhető, ha rendesek kivizsgálnak.

2008. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!