Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet valami bajom, hogyha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami bajom, hogyha fölöslegesen veszem be a 72órás tabit?

Figyelt kérdés

Ezt ugy értem, hogy lehet került belém kevés sperma, de nem biztos a terhesség. Még lenne kérdésem.


18év alattinak kiadják-e?


A terhességi teszt hány nap után mutatja ki a terhességet?


Köszönöm a válaszokat, pontozok.


2010. aug. 15. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Namm akkor kezdjük az elején...

Jobb ha beveszed mert ha került beléd akk lehetsz terhes de ha mégsem lennél teres és beveszed akkor sem lesz semmi bajon és sztem inkább menj biztosra nehogy baba legyen. Aztán Én úgy tudom hogy kiadják de ahoz el kell menni dokihoz aki majd felírja neked ha szügségesnek tartja. A terhességi tesztet legjobb ha meneszed késésének első napján csinálod de ha nem bírod addig akk az együttlét utáni 14 nap a minimum amit ki kell várj.. Asszem ennyi :)

2010. aug. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
jah és bocs hibákér csak gyorsan próbáltam írni..első voltam
2010. aug. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor muszáj feliratni? Sajnos nem hiszem, hogy ezt megtudnám oldani, elég fiatal vagyok. Anyummal meg pont ma reggel balhéztam össze.
2010. aug. 15. 15:48
 4/14 anonim ***** válasza:
Sajnos muszáj...ezt a receptet csak nőgyógyásztól kaphatod meg :/ de hány éves vagy?? (első voltam)
2010. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A 72 órás tabi úgy véd, hogy egy elég nagy hormonlöketet ad a testednek, ezzel kissé felborítva az addigi egyensúlyt. Ha feleslegesen veszed be, akkor ez feleslegesen történik. Más bajod nem lesz.


Ellenben javaslom, hogy térjetek át sima fogamzásgátlóra, mert a 72órást csak negyed vagy félévenként szabad bevetni.


A terhességi teszt meg azt hiszem általában 1 hét után mutatja ki és tudtommal 18 év alattiaknak is kiadják.

2010. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

15 vagyok.

És hogyha barátnőm anyukája megveszi neki is kell recept?

2010. aug. 15. 16:04
 7/14 A kérdező kommentje:

Ja és még egy kérdésem lenne.

Ugye mivel hormon tabi, ezért van olyan aki meghizik a fogamzásgátlótól. Ez a 72órástól is előfordulhat?

2010. aug. 15. 16:06
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen ezt CSAK receptre adják ki. Nem lehet csak úgy megvenni...és ahoz neked is jelen kell lenned a dokinál met akkor meg is vizsgál. És nem hiszem hogy híznl tőle. Ezt csak egyszer kell bevenni a fog gátlót meg rendszeresen
2010. aug. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jamm és hozzáteszem úgy kalkulálj hogy kábi a 72 órás olyan 5-6 ezer forint :/
2010. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
igen receptre adják ki, de nem kell hozzá szülő. én ügyeletes nőgyógyászatra mentem, és simán felirták. 5500.- ft volt asszem, ugy hogy huzos az ára, de inkább vegyél be mint hogy baba legyen 16/L
2010. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!