Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy 14 éves lány szedhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 14 éves lány szedhet fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 15:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szedni szedhet (bár megnézném ki az a hülye, aki felírja), de miért akarod szétcseszni a szervezetét? Inkább húzz fel egy gumit, az nem árt. Utálom az ilyen önző férfiakat.

Bár az is jó kérdés, hogy miért akarsz egy 14 évessel szexelni? Nem gondolod, hogy kisit fiatal?

2010. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
egy 14 éves kislánynak nem éppen azopn kéne gondolkodnia hogy merre tanuljon tovább, vagy hogy milyen izű fagyira kré pénzt a szüleitő??? ..jézusom....
2010. aug. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én vagyok öznő?! Szerinted miért írtam ezt a kérdést?! Azért írtam, hogy megtudjam milyen mellékhatások jelennek meg a fogamzásgátló szedése közben. Válaszolj a kérdésre és kész! Mennyé' veszekedni a teveclub.hu chatszobáján. Köszi
2010. aug. 16. 02:11
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem, Te nem azt kérdezted, milyen mellékhatásai lehetnek, vagy hogy mennyire ártalmas egy 14 évesnek. Azt kérdezted szedhet-e, azaz inkább egy 14 évest tömnél hormonokkal, minthogy felhúzd a gumit.
2010. aug. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hihetetlen sok paraszt van az Interneten. Kíváncsi lennék a képedre... xD
2010. aug. 17. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!