Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az óvszer felhúzásánál levegő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csipeszfej kérdése:

Az óvszer felhúzásánál levegő szorul a farkam és az óvszer közé. Mit rontok el a felhúzásában?

Figyelt kérdés
Általában úgy szoktam, hogy egyik kezemmel felül megfogom, másikkal meg görgetem lefele, de a végénél már nehezen gördül lefele és akkor el szoktam engedni felül és két kézzel görgetem le, viszont mindig azt veszem észre hogy levegős lesz igy. Amikor kétkézzel görgetem le akkor meg minthogyha felül csúszna rossz helyre. Néztem már több videót óvszer felhúzásáról, de valahogy nem jön össze. Előre is köszönöm a segitséget! (Durex Extra Safe-t használunk, kék)

2021. jan. 18. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hmm extra safe ? Kék ?? Hát ez igy nem elég csak akkor tudnánk segiteni ha megmondanám a lejárati dátumát is !
2021. jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elején amelyik kezeddel megfogod azzal rossz helyt fogod
2021. jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, szóval annyira nem értek hozzá, de nem lehet hogy nagyon vékony a péniszed?
2021. jan. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Ha egy Kis tűvel kiszúrod, a buborékok eltűnnek.
2021. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Befogod az ondótartályt és legörgeted. Ha nem megy kérd meg a párodat, hogy segítsen, elvégre a baba közös lesz 😆
2021. jan. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az mindenkinél igy van, amikor huzod fel nyomd ki levegöt :D
2021. jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a végén a kis puttonyt össze fogod és úgy tekered végig lesimítva, akkor nem lesz gond, picit mindenképp levegősödik, hiszen nincs rádszögezve, nem kell félned ettől.
2021. jan. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkitől a választ, a probléma megoldódott. A kis puttonyt a végén nem megfelelően fogtam össze, ez volt a baj. Mostmár tökéletes feljön :)
2021. jan. 25. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!