Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eddig körülbelül hány darab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig körülbelül hány darab nemibetegséget sikerült begyűjtened?

Figyelt kérdés
2021. jan. 14. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
0
2021. jan. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szűz vagyok
2021. jan. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Egyet. Egyből le is bukott a csajom, hogy féledugott. Aztán megakarta magyarázni, hogy az csak felfázás.
2021. jan. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Nekem csak péniszgombám volt , évek óta , nem volt senkim , ezért csak úgy kaphattam el , hogy vizelés előtt , nem mostam kezet .

Utána még évekig , ismét kiújult , évente volt , hogy kétszer is .

Ez a későbbi barátnőm és köztem , kis híján , szakítást okozott , mert sokáig azt feltételezte , hogy kamuzok és megcsaltam valakivel !

2021. jan. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát! Több mint negyven éve szexelek, de hála az égnek csak egyszer sikerült trippert kapnom sok évvel ezelött! Na ki is vágtam a nőt de nagyon!
2021. jan. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszer sem. Rengeteg partnerem volt, szóval én sem értem...
2021. jan. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy haverom, már nem is tudom milyen nemi betegséget diagnosztizáltak nála, pedig már elmult 40 éves. Ezt a betegséget a szülőcsatornában gyűjti be az ember a saját anyjától, a tesojának is megvolt.
2021. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

Csak kérdeznék. (nekem még nem volt).

Ezt te versenynek hiszed??

Vagy miért érdekel? Ha neked több volt, az mennyiben jó neked?

MAx azt mutatja, hogy rossz szexuális partnereket választottál.

2021. jan. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!