Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A ciklusom 9. napján voltunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ciklusom 9. napján voltunk együtt és a 15. naptől kezdve 4-5 napon át barnázásom volt. A napok alapján ez az ovuláció miatt lehetett (29-31napos ciklusok).Beágyazódás is lehet ebben az időpontban (nem tapasztaltam még hasonlót)?

Figyelt kérdés
Ezzel az egy alkalommal voltunk együtt, gumival védekeztünk. Nem szakadt ki,nem csúszott le, viszont már másfél hete késik.Ilyen sem fordult elő korábban. Hasonló tapasztalatokra lennék kiváncsi.

2021. jan. 8. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem amiatt borult fel a ciklusom, hogy felfáztam. A leírtak alapján nincs okod aggodalomra. :)
2021. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Igazából csak ez a köztes barnázás ijesztett meg nagyon, de lehet emiatt elcsúszik az egész ciklusom.
2021. jan. 8. 19:49
 3/3 A kérdező kommentje:
az lett végül, hogy a ciklusom a barnázashoz mérve jött meg végül épp 28napra
2021. jan. 13. 23:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!