Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha 18 év alatt elmegyek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 18 év alatt elmegyek a nőgyógyászhoz, hogy felirassak fogamzásgátlót, akkor simán felírja, vagy csak akkor írhatja fel, ha anyummal megyek? L/17

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 09:45
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Felirja
2010. aug. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
5%

Felírja, főleg h már 17 vagy :)

Amúgy én 16 éves korom óta szedem, most 18 vagyok, nekem nincs problémám, de úgy ne engedd felíratni, hogy nem küld el vérvételre és nem vizsgál ki!


Mellesleg bírom, hogy nem azt kérdezte a kérdező, hogy ki tud vmi ellenpéldát :D de azért okostojások mindig vannak

2010. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
70%

Az okostojások azok,akik már megszívták a tabi miatt.Igen,ezek az emberek is léteznek,persze,aki szedi az inkább tudomást sem akar róla venni,mert a végén még el kellene ismerni,hogy veszélyes.A dohányzás is káros mégsem tiltják be,ahogy a fogamzásgátlókat sem.

Minden életkornak megvan a maga sajátja.A kérdező most abban a korban van,amikor végre örül,hogy rendszeresen szexelhet és a kényelem mindennél elöbbre való.Ha pedig pár év múlva gyereket szeretne,akkor ugyanúgy ide fog jönni sírni,hogy segítsünk már,nézzük meg a hőmérséklet görbéjét vajon ebben a hónapban volt peteérése,ugyanis összevissza menstruál pedig már rég nem szed tabit.

Lehet ellenpéldákat felhozni,de ne degradáljuk le azokat,akik nem csak a pozitív oldalát istenítik,hanem szólnak,hogy ennek bizony vannak kockázatai,nem is kevés.


A kérdésre a válasz pedig,igen felírják és szedheted......

2010. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Simán felírja. Én éppen 17lettem, mikor irattam. És szerintem nincs azzal semmi baj ha valaki ilyen idősen szed, ez legalább sokkal biztosabb mint a gumi és legalább védekezni akar az illető. Nem feltétlen kell anyukáddal menni.:)
2010. aug. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim válasza:

én 15 vagyok és az orvos simán felirta a gyógyszert. de nálam nem csinált vizsgálatot hanem feltett pár kérdést.

pl: h min 3 éve menstruálok e ? mert csak akkor szedhetek.

és nem kell hozzá szülő. csak h a tested már alkalmas legyen a szedésre

2010. aug. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
0%

22:15

Akkor sem ez volt a kérdése a kérdezőnek, nem véletlen, gondolom már eldöntötte magában.Ellen példa mindig mindenben lesz, de attól, mert te meg még páran rosszul jártatok, nem biztos h ő is, sőt, nézd meg a mai fog.gátlókat és az orvosok véleményét.

Nem lesz 100 nőből még 10 sem meddő vagy hasonló. A kérdező nyilván mérlegelt már és semmi ilyesmit nem kérdezett!

A megfelelő kivizsgálás meg fontos, és az nem csak rákszűrés/vérvétel...

2010. aug. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre is válaszoltam,mint látod!

A mai modern fogamzásgátlótól lett bajom nekem is,szóval ezzel nem megyek sokra.A kérdezőnek nem biztos,hogy baja lesz,ahogy az sem,hogy nem lesz.Én sem gondoltam volna,hogy mit kell végigcsinálnom miatta. Ha nem csak maréknyi példát akarsz látni fogamzásgátló utáni meddőségre,akkor olvasgass gyakran teherbeesés témakört vagy akár az internetet szabadon,ott már nem egyszer kifejtették a bajba jutottak,hogy min mentek át abbahagyás után.Persze nem kell vele szembe nézned,ha te ettől jobban alszol.Azt pedig senki nem tudja előre,hogy melyik tábort fogja erősíteni.

Az orvosom véleményét pedig inkább nem írom le a fogamzásgátlókról,mert nem szalonképes.

2010. aug. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
0%

Igen, láttam h válaszoltál, 1 mondat a kérdésre való válasz, a többi 10 meg nem.

Bocsi, nekem nincs tőle bajom, volt már h nem szedtem egy ideig, volt peteérés vizsgálat is, minden rendben volt, orvosomnak pedig jó véleménye van a tablettáról,ahogy másnak is.Pl tv-ben is volt nemrég h orvos válaszolt, pont ilyenekre h sokan félnek elkezdeni, mert sztük hízni fognak, meddők lesznek, közben meg annyira nagyon minimális esély van rá.Tessék, ez is egy példa és tény, ha már ennyire előjött a téma.Nem mondom h van olyan, aki máshogy jár, azt sajnálom.De ez a téma nem ide tartozik, ő is írta h a kérdésre válaszoljunk, úgyhogy én lezártam:)

2010. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

Én is lezártam,ha ez téged így mind megnyugtat,akkor csináld.Mindenki a saját hibájából tanul,én tanultam.A kérdező pedig vagy ebbe vagy abba a táborba fog tartozni és eszerint fog vélekedni a dolgokról.Az orvosommal sokat beszélgettem erről,ő másképp látja és sajnos ezt az életből vett tapasztalataira (is) alapozza.

A válaszom pedig így is hasznos volt,emellé pedig azt kommentálok,amit jónak látok. Részemről is lezártam :)

2010. aug. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
0%
Igen, képzeld, megnyugtat, mert én nem abba a táborba tartozom, bár úgy látszik, hogy neked csak az egyik létezik -.-'
2010. aug. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!