Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, miért jobb fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért jobb fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
Miért jobb mint a gumi? Páromnak felvetettem, hogy szeretném ha nem szedné és gumit használnák, de nem megy bele :/ Miért ragaszkodhat ennyire hozzá?
2020. dec. 30. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert az óvszer tompitja az érzést, nem ugyan olyan mint óvszer nélkül.
2020. dec. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség, ha megfelelő a méret, akkor annyira minimális a különbség, hogy észre se venni. Tapasztalat.
2020. dec. 30. 16:15
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg fél a nem kívánt terhességtől
2020. dec. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Kiszámítható menstruáció, kevesebb/mérsékelhető görcsök.


Persze mindezen túl ott a gyakoribb migrén, a hízás, a trombózis veszély, a depresszióra való hajlam, meg még több száz kimutatott és ki nem mutatott mellékhatás.


Én egyébként egészségügyi probléma miatt szedem. Ha nem szedném sokkal több bajom lenne.

2020. dec. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Ha tudod a választ és ennyi tapasztalatod van benne, minek tetted fel a kérdést?

#1 voltam.

2020. dec. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Pedig óvszer nélkül sokkal jobb érzés a szex.
2020. dec. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5, nem azt mondtam, hogy tudom a választ. A te kommentedre reagáltam, hogy szerintem miért is hülyeség amit mondasz.
2020. dec. 30. 16:43
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

Mert hülyék!


Bocs de a párod is, nem hogy örülne neked,hogy nem egy önző fhasz a párja és nem kell miatta mérgezni a testüket.


Nálunk gumi van, én szeretem a páromat, többet ér az egészsége mint a rongyos szex.

Ő is örült,hogy ilyen a gondolkodásom, és nem kell neki mérgeznie magát.

Én sem tenném, magamból indulok ki.


F.44

2020. dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Én nem szeretem gumival, mondjuk én gyűrűt használok, de az is hormontartalmú (mondjuk fokozatosan adagolja, nem pedig naponta nagy dózisban, mint a gyógyszer).

Lehet ezzel ő is így van. Akkor mi a probléma? Senki se kényszeríti, hogy szedje

2020. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
Mert lehet hogy nélküle erős vérzése és görcsei vannak.
2020. dec. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!