Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor kell akkor bevennem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell akkor bevennem? Első vagy utolsó napján kezdjem el? Meliane.

Figyelt kérdés
Most fogok először szedni fog. gátlót. Meliane a neve. Azt mondta az orvosom h a menses első napján kell bevennem, majd 3 hétig folyamatosan szedni aztán 1 hét szünet és abban az 1 hétben fog megjönni. Akkor h van h az első nap? most szerdán kell megjönnie akkor ha megjön vegyek be egy szemet és az el fog múlni másnapra és majd a gyógyszermentes szünetben megint megjön és onnastól lesz normális? Vagy hogy van? :S
2008. dec. 1. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Azt csináld, amit az orvos mondott, ennyi. senki sem fogja jobban tudni, mint ő.
2008. dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy van, amikor megjön aznap beveszed az első tabit de nem fog elmúlni a menzeszed. Kiszeded az első levelet (21 tabit) majd 1 hét szünet és akkor megint meg fog jönni kb. a 3. 4. napon. Utána pedig rendszeres lesz.
2008. dec. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Okés köszi:) És mikortól véd? Kb hány szem után?
2008. dec. 1. 16:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Valaki azt válaszolná erre a kérdésre, hogy amár az 1. tabletta is véd, valaki pedig azt, hogy kell várni egy hónapot. Én mindenesetre vártam 1 hónapot.
2008. dec. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mire elmúlik a menstruációd már véd én már 7 éve ezt szedem.
2008. dec. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!