Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nemrég a barátommal voltam

A helyzet az, hogy ő elkezdte kiverni a farkát, de félúton befejezte, nem élvezett el

Így a kezén maximum előváladék lehetett

5 perccel ezután, kézmosás nélkül megujjazott

Tudom hogy az előváladéktől is lehetek terhes, de abban reménykedem, hogy 5 perc alatt megszáradt, de ránézésre sem volt semmi a kezén


2020. dec. 23. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden héten van ilyen kérdés nézd vissza aranyom. Ilyeneknek esküszöm nem kellene szexelniük.


Szinte 0% az esélye. De 10ezerből egy, akár terhes is lehetsz. Majd kiderül.

2020. dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy itt heti szinten terhességi tesztnek használja valaki a gyakori kérdéseket, az már gáz...
2020. dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ettől nem lehetsz. De ha valamiben bizonytalan vagy, inkább ne csináld. Előre nézz utána, vagy ne engedd, mert utólag hiába idegeskedsz és teszel fel egymás után több kérdést.
2020. dec. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdések is lehetnek:


- Ha félrenyelem a gecchit, és nem a gyomromba, hanem a méhembe megy, akkor lehetek terhes?



- Ha teherbe estem, akkor esélyes, hogy terhes vagyok?


- Ha az előváladékban az ondóból gyerek lesz, akkor ő előember lesz?


- Ha az előváladékban levő ondóból gyerek lesz, akkor Elődnek vagy Ondnak nevezzem el?

2020. dec. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, te nem lehetsz terhes. Megtiltom.
2020. dec. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ettől csak én lehetek terhes
2020. dec. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ezert nem kellene 15 evesen ilyet csinalni, amikor meg azt sem tudjatok, hogy mi hogy van
2020. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!