Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szed valaki Azalia fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szed valaki Azalia fogamzásgátlót úgy, hogy nem szoptat?

Figyelt kérdés

Nem szedhetek ösztrogén tartalmú fogamzásgátlót, és a doki azaliát írt fel, de sorra mindenhol azt olvasom, hogy szoptató nők szedik. Azt már tudom,hogy a szoptatás önmagában is nyújt valamennyi védelmet, de én nem szoptatok és gyereket sem tudok vállalni még egy jó darabig.

Van olyan közületek aki hasonló cipőben jár?

Védekeztek azalia mellett óvszerrel vagy valami mással kiegészítésként?

Van olyan közületek aki normálisan szedte és teherbe esett mellette?

Válaszokat előre is köszönöm :)



#fogamzásgátló #Azalia #nem szoptatok
2020. dec. 22. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Én szedek, de még gyerekem sem volt. Iszonyatos görcsökre írták fel. Szedtem egy levelet, megjött. Azóta 2 hete vérzek... De a görcseim elmúltak, és azt mondják az első 3 levélnél minden normalis :D Alig pecsételek. Nem híztam, a libidóm nőtt, pattik nincsenek, talán egy kis étvágytalanság és fejfájás jutott ki, de az a stressztől is lehet. Mi óvszerrel is védekezünk, de kevésbé izgulok, hogy teherbe esek. A kettő együtt már bigtos 100% :D Ha kérdés van még válaszolok^^
2020. dec. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!