Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egyhormonú, nem kombinált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyhormonú, nem kombinált fogamzásgátló tabletta? Slinda?Azalia?

Figyelt kérdés
Szívesen hallanék tapasztalatokat ezekkel a gyógyszerekkel kapcsolatban. Ugyanannyira hatásos, mint egy kombinált tabletta? Ha igen, miért nem mindenki inkább ezt szedi? (Ez kevésbé veszélyes elvileg trombózis szempontjából)

2020. nov. 28. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azaliát majd cerazettét szedtem. Ezek mehettek szülés után szoptatás mellett.

Az azaliátol 3levélen keresztül szó szerint véreztem megállás nélkül. És egyre többször lett migrénem is. 3 levél után váltottam a cerazettére, ami elméletileg full ugyan az, csak más gyártja. Attól nem fájt a fejem, és a vérzésem is totál elmúlt. Ezt 8hónapig szedtem, azalatt 1x nem volt vérzésem. Nem tudom szoptatás nélkül se lett-e volna.

Nekem az orvos azt mondta, ha abbahagyom a szoptatást váltanom kell, mert ez a gyogyszer magában kevés.

Én egy ujabb baba miatt hagytam abba 6hónapja. 5honap alatt jött össze a terhesség (fiam anno az első hónapban), el is vetéltem.

Én nagyon bánom, hogy szedtem ezt, vagyis ezeket a gyógyszereket.

2020. nov. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itthon csak szoptatás mellett ajánlják, USA-ban mar bárkinek, ha baja van az ösztrogénnel vagy nem szeretne szedni.

Macerásabb tobb szempontbol: kiszámíthatatlan a menzesz es tenyleg tupontosan kell minden nap bevenni, nincs egy-egy ora csuszas sem. Emelett picit kevesbe is véd, de amugy szedheto es megbizhato, ha a felhasználó együttműködő.

2020. nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!