Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szükséges esemény utáni tabletta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükséges esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés
Barátommal szexeltünk kivételesen óvszer nélkül. amikor érezte hogy közel van kihuzta, de nem ment el, viszont érezte, hogy egy csepp valami kijött. Én úgy gondoltam hogy csak előválladék, és meg sem néztük, hanem folytattuk. A végén kihúzta és nem élvezett el bennem, hanem rámverte. Most kipróbáltuk hogy ha elő idézzük (csak ezúttal kézzel) akkor sperma jött ki. Nekem a napokban kellene megjönnie. A kérdés pedig az lenne, hogy lehetséges e hogy az aktus során is az az egy csepp az sperma volt, illetve ha igen akkor ennyiből lehet e valami baj, vagy az az egy csepp semmit nem számít? Esemény utánit nem merek bevenni, mert közel a ciklus kezdete és felek hogy emiatt kimarad vagy valami hasonló baj lesz. Ti mit javasoltok?

2020. dec. 21. 03:05
 1/10 anonim válasza:
91%

Egy csepp spermaba is nem tudom hany millio kis spermium uszkal, ugyhogy sajnos az esely ott van. :/

28N

2020. dec. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Védekezés nélkül szexeltél, persze, hogy lehetsz terhes. Nektek kell mérlegelni, hogy mi számít nagyobb gondnak. Ha kimarad egy menstruációd a tabletta miatt, vagy ha becsúszik a gyerek.
2020. dec. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én csak attól tartok hogy ha kimarad akkor egyrészt izgulhatunk hogy jajj vajon terhes vagyok-e, másrészről pedig mivel a fogantatás elég bonyolult folyamat gondoltam hogy egy csepptől hatha nem lesz nagy baj
2020. dec. 21. 08:02
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Pedig sokaknak az az egy csepp, előváladék hozza meg a babákat :)

Egyébként mi van a mai világba a felvilágosító órákon?

2020. dec. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogyha nagyon közel vagy a menstruációdhoz,akkor az ovuláció régen megtörtènt már, így nincs mit megtermèkenyíteni. Persze ehhez tudnod kell, hány naposak a ciklusok,illetve mikor van ovuláció.
2020. dec. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már fáj a mellem illetve gorcsol a hasam, igazából ma körül kellene megjönnie
2020. dec. 21. 14:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a helyzet azóta?
2020. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok! Anyuka leszel! :3
2020. dec. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Halistennek megjött még aznap este, amikor az utolsó kommentet írtam ide, szóval köszönöm a biztatasokat 😁
2020. dec. 27. 22:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Nah király :D legközelebb jobban vigyázzatok egymásra!
2020. dec. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!