Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védett vagyok már a második...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védett vagyok már a második levél elkezdése előtti napon?

Figyelt kérdés
Most szedtem be az első levél tabimat, és szombaton kell elkezdenem amásodik havit(bár azóta még meg se jött:(), elvileg onnatól kezdve vagyok védett. Viszont párommal csak pénteken találkozunk és utána scak szilveszterkor már és nagyon szeretnénk már kipróbálni így, de kissé félek. Szerintetek védett vagyok már? Mert egy gyerek nem kellene, vagy inkább várjunk még?
2007. dec. 18. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Amíg ne jön meg a menses, ne kezd el szedni a másodikat, konzultálj orvossal!!De valószinű meg fog jönni.-)

A második levéltől védett vagy,ha rendseen szeded, szerintem nyugodtan lehettek együtt.

Ha viszont félsz még, inkább használjatok még óvszert, és szilveszterkor új év új élet- új szexuális lehetőésgek.-)

2007. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Nyugi, szombat még messze van. Nekem vasárnap szokott elfogyni,és csüt megjönni.Van még idő.Olvasd el a betegtájékoztatót!Abban rendesen le van írva.Amúgy ha jól értem pénteken még a következő levél kezdése előtt.Inkább várjatok szilveszterig,mert a fogamzásgátló nem játék.(Én amellett is teherbe estem,pedig rendesen szedtem.)

Türelem orgazmust terem?:)

2007. dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első hozzászóló tévedésben van:P

Ha nem jön meg, akkor is kell folytatnod a gyógyszer szedését.(Pasi létemre tudom!)

Amúgy meg minden fajta fogamzásgátló tabi (ha a menzesz első napján kezdted szedni) már egy hét után is védelmet nyújt.

Orvossal azért nem árt ha megbeszéled...eloszlatná kétségeid.

Szerintem vágjatok bele nyugodtan! Sok sikert!

2007. dec. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első levél tabit pontosan a menszeszed ELSŐ napjától szeded, akkor már védett vagy!Mindenképpen kezd el szedni a második levéllel is, ha nem jön meg, mert akkor nem leszel védett! Amíg meg nem szokja rendesen a szervezeted a tabit, lehet hogy csak pecsételő vérzésed lesz!Ha a harmadik levél után sem jönne meg, akkok keress fel egy nőgyógyászt!
2007. dec. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

a válasz a fejedben van!

a pánikolsz akkor is terhes leszel, ha gyógyszert szedsz!!!!

a félelmed erősebb lesz mindennél..

figyeld meg mikor van a tűszőrepedés ez a mensest követő 10-15 nap változó nem standard mindenkinél na ebben az időszakban fokozottabb figyelmet a baba projektre, amúgy a többi nap úgy ahogy biztonságos!

2007. dec. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!