Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a lány fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány fogamzásgátlót szed, akkor a fiú beleélvezhet?

Figyelt kérdés

Nem akarok szedni, csak mindenhol más véleményt olvasok...

Most nem kell ám leszólnotok:D


2010. aug. 12. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, de attól függ elsősorban, hogy jól szedi-e a lány és mondjuk hogy mióta!
2010. aug. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, de mégis ki írja h nem?Én még sehol sem láttam, meg sületlenség is lenne.
2010. aug. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ahaam, így már értem. köszönöm!:)
2010. aug. 12. 16:20
 4/14 anonim ***** válasza:

igen,nyilván erre találták ki a fogamzásgátlót.

általában a tabletták az első levél beszedése után teljesen védenek és nem kell kiegészítő védekezés,ha elfelejti bevenni,vagy hány/hasmenése van a nőnek,akkor kell még valhogy máshogy is védekezni,de egyébként beleélvezhet.

2010. aug. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
olvastam valahol, hogy irta vki ( ezen az oldalon ), hogy az ő párja nem szokott beleélvezni, inkább kiveszi..és többen irták, hogy ők is ezt csinálják..azért nem értem, hogy a fogamzásgátlónak az a lényege, hogy elmehet a lányba a fiu..:D
2010. aug. 12. 16:22
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van pár ilyen .... ember, mert fél h terhes lesz, de akkor nem értem, h mégis minek szedi!?
2010. aug. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
jajj, ugyan már.. ez a másik véglet.. az egyik azt, hiszi, h sehogy se lehet teherbeesni, még akkor se, ha vkibe beleélveznek, a másik meg még tabi mellett is fél.. na, ez már azért 1 kicsit sok. :S
2010. aug. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
megkéne találni az aranyközéputat:D
2010. aug. 12. 17:33
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Én több helyrõl is úgy hallottam, meg az orvosomtól is, hogy az elsõ 3 hónapban még óvatosan az ilyennel, mert nem alakul ki olyan védettség...tehát elsõ 3 hónapban még gumi esedékes...de ez alanyfüggõ...én így fogom csinálni, hiszen hamarosan elkezdem szedni a fogamzásgátlót, & elsõ 3 hónapban még gumival csináljuk. Ha törik, ha szakad! :D
2010. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Úristen! 3hónapig? Ez elég nagy hülyeség! Az első levél után (sőt már előtte is, de ezt meg szokták várni) teljes a védettség!!!!!
2010. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!