Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg csak vízzel és csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak vízzel és csak egyben szabad a gyógyszereket (fogamzásgátlókat) lenyelni?

Figyelt kérdés
Állítólag félben lenyelve teával,tejjel,szörppel és egyéb innivalókkal nem annyira hatásos. Igaz?
2008. nov. 30. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
én nem ismerek embert, akinek már sikerült volna ketté szedni egy fogamzásgátlót. Amúgy marhaság az egész és ahhoz az apró dologhoz még víz sem kell, a nélkül is le lehet nyelni,.
2008. nov. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi, most sokat segítettél!
2008. nov. 30. 21:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy mivel nyeled le, egyáltalán nem befolyásolja a hatékonyságát az ilyesmi. Gondolj csak bele a gyomrodban úgyis összekeveredik mindennel, ez nincs hatással a felszívódásra. Félbetörni szerintem tényleg nem célszerű, amúgy is annyira kicsi hogy nem okozhat gondot egybe lenyelni...
2008. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a fog.gátlót csak bekapom és lenyelem. A kis gyógyszerekkel is ezt csinálom, és meghozza a hatást.
2008. nov. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
A drazsékat azért nem érdemes kettétörni, mert van egy speciális cukorbevonata, ami megvédi a gyomrot a károsodástól, irritációtól. A cukorréteg feloldódik a gyomorban, majd továbbjut a gyógyszer vékonybélbe, ahol felszívódik a hatóanyag. Szóval ha kettészeded, a hatása elméletileg nem változik, de hosszútávon okozhat gyomorbántalmakat.
2008. nov. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

De tényleg. Valaki mutassa már meg (vagy vázolja), hogy azt a kis szirszar bogyót, ami a cukorbevonattól csúszik, meg pattog, hogyan töri ketté? Késsel? Földhöz vágja?


Én lenyelem víz nélkül általában, ha van itt a szobában vmi folyadék akkor azzal, de még eszembe sem jutott kettétörni.

Nem egy algopyrin nagyságú gyógyszer, amit negyedelni kellene

2008. dec. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Beveszed a szádba és kettéharapod az elöl lévő fogaiddal.Aztán megpróbálod lenyelni és a nyelved hátulján megakad...megijedsz hirtelen levegőt veszel és félrenyeled. ennyi.
2008. dec. 1. 16:14
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Istenem de szerencsétlen vagy XD. már bocsánat, de tényleg :D
2008. dec. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!