Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni-kérdések?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni-kérdések?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mindig nagyon odafigyelünk, ma mégis úgy alakult, hogy életemben először eseményutánit kellett bevennem. (Igen, láttam ma több ilyen kérdés is kiírásra került, egyik sem én voltam)

Szóval természetesen elolvastam a betegtájékoztatót, netes forrásokat stb.. de érdekelne pár személyes tapasztalat esetleg, és hogy mik az esélyeim...

A “baleset” után kb 10–12 órával vettem be a tablettát. A menstruációm 3 napja múlt el. Mekkora eséllyel használ? Nagyon izgulok..

Illetve olvastam a mellékhatásokat, azok mikortól várhatóak? Már most olyan, mint amikor mensi előtt görcsölget a hasam, de lehet csak a stressz(?)

Illetve mikor lenne érdemes tesztet csinálnom? Ha mondjuk a következő menzeszem rendesen megjön akkor is csináljak biztos ami biztos?

Bevallom nagyon félek, nagyon távol állok még a családalapítástól. Szerintetek van rá esély, hogy hat a tabletta és nem lesz baj? Sok olyat is olvastam akinek nem használt..



2020. dec. 10. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nyugodj meg kicsit, mert több okból is rendben lesz a dolog valószínűleg.

1. mensi után 3 nappal kicsi az esély terhességre

2. esemény utánitól függ, meddig hatásos, de 12 órán belül az összes működik

:) szóval duplán jól állsz.

A görcsök/mellékhatások a tabletta bevétele után jelentkeznek, és (nekem) a következő mensi után már minden ugyanolyan volt, mint "régen".

Tesztet 2 héttel az együttlét után érdemes csinálni, mármint a drogériásat. Általában az a legkorábbi, amit ki tudnak mutatni.


Remélem segítettem. Kérdezz nyugodtan :)

2020. dec. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!