Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Caya pesszárium miért 6 órát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Caya pesszárium miért 6 órát kell hogy bent legyen?

Figyelt kérdés
A pesszáriumot persze spermiciddel együtt használva,ha a férfi beleèlvez,akkor miért 6 órát kell bent hagyni? Ugye a spermiumok 4-5 napig elèldegèlnek a hüvelyben. Ha kiveszem 6-7 óra múlva a teljesen szabályosan használt pesszáriumot,akkor az esetlegesen bent lévő spermiumok utat kapnak....vagy nem értem. A spermicid ott 6 óra elteltèvel teljesen elpusztítja őket és akkor full biztonságos már kiszedni?

2020. dec. 7. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:

A spermicid gel 6-8 óra alatt elpusztítja az összes spermiumot. De ezt írja a gél dobozán is.

Pontosan leírja a terméken hogy miért kell úgy használni.

Illetve találsz erről videókat is youtubeon.

Ha kevesebbet marad bent akkor lehet nem öli meg mindet és terhes maradsz.

Ha 24 óránál többet hagyod bent az már nagyon káros. A javaslat az a legeslegkesobb 12 óra múlva való kivétel.

Használd ügyesen! Jó szórakozást!

Esetleg írj rám privibe hogy cseréljük tapasztalatokat mert kíváncsi vagyok még én is hátha megtudok újat. :))

2020. dec. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm ☺️.
2020. dec. 8. 12:15
 3/3 anonim ***** válasza:
A spermiumok a hüvelyben nem képesek napokig életben maradni. Azért történhet a fogamzás több nappal az aktus után, mert a spermiumok egy része a méhbe jut, és ez a környezet megfelelő ahhoz, hogy napokig életben maradjanak. Ráadásul a pesszárium használatát mindig spermiciddel javasolják, ami szintén csak a hüvelyben hat. Azok a spermiumok, melyek a pesszárium miatt nem képesek a méhbe jutni, 6 óra alatt elpusztulnak.
2020. dec. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!