Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha én nem köttettem el magam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én nem köttettem el magam, a csajom meg nem hajlandó tabit szedni akkor mi van?

Figyelt kérdés
A bnőm szed valami gyógyszert ami elvileg erős, ezért ő nem akar szedni tabit mert annak rossz hatása van elvileg, és a doki is azt mondta hogy nem lehet ( amúgy mi lehet a rossz hatás, mellfeszülés, meg nehezebb orgazmus, kb ennyi, nem? Az azért nem akkora dolog), megszakításost nem akar, mondta hogy én köttessem el magam, de hozzám aztán senki nem nyúl, mert még elcsesz valamit. A gumit én utálom, és soha nem használtam (minden csajomat ráállítottam a tabira). Lehet elvileg valamit tenni a nyílásába ami gátolja a teherbe esést, nem? Vagy ilyenkor ti mit csonáltok?

2020. nov. 29. 18:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%

"bnőm szed valami gyógyszert ami elvileg erős, ezért ő nem akar szedni tabit mert annak rossz hatása van elvileg, és a doki is azt mondta hogy nem lehet ( amúgy mi lehet a rossz hatás, mellfeszülés, meg nehezebb orgazmus, kb ennyi, nem?"


Miért, neked mi lehet a mellékhatása annak, ha fogod és felhúzod azt a rohadt óvszert? Nehezebb orgazmus, kb. ennyi, nem??? :)

Nem lesz még 625 másik mellékhatása, nem b@ssza szét a hormonrendszeredet - és ezáltal szinte minden mást is - a testedeben. De szegény barátnőd, akinek feltehetően amúgy is van más problémája, ha erős gyógyszert szed persze szedje nyugodtan, csak hogy neked nehogy 10%-ot is romoljon a szex minősége, mert óvszert kell húzni... Véglény.

2020. nov. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%

Azért bírom a hozzaállásodat:

“mi lehet a rossz hatás, mellfeszülés, meg nehezebb orgazmus, kb ennyi, nem?”

Az óvszernek mi? Nehezebb orgazmus, ennyi, nem?

Ja értem, hogy a nő áldozza be a saját orgazmusát, annak ellenére, hogy alapvetően nehezebben megy el, mint te, hogy neked könnyebb legyen az orgazmus.

Az eredeti kérdésre a válaszom pedig:

“ Ha én nem köttettem el magam, a csajom meg nem hajlandó tabit szedni akkor mi van?” Az van, hogy gumit húzol.

Mi mit csinálunk? (Mivel én se szedhetek: gumit húz a párom...ki gondolta volna...)

2020. nov. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%
Épeszű nő nem állna szóba egy ilyen suttyóval, mint te!
2020. dec. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
48%
Hát, szerintem meg kéne venned mindent, amire a születendő gyermekednek szüksége lehet. Ha már barátnak ilyen vagy..apának legyél jó.
2020. dec. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
84%

Pedig akkor járna jól a föld népe, ha az ilyen pasi elköttetné magát végleg!

49 éves férfiként mondom, akinek két lánya, két fia és egy lány unokája van. Isten ments, hogy a lányaim, unokám ilyen pasival jöjjön össze! Ha fiaim ilyenek lennének kegyetlenül szégyellném magam.

2020. dec. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem mit vagy úgy oda.

Külföldről szerezz be férfi fogamzásgátlót és kész.

Nem kell vele foglalkoznod, hogy lehet kinyírja a prosztatádat, na és mi van akkor.

2020. dec. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Off topic, de:


Lehet kapni bárhol férfi fogamzásgátlót? Én úgy halottam, hogy sehol nem engedélyezték.

2020. dec. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
82%

#17 Németeknél volt rengeteg kísérlet, kapható a feketepiacon.

De mint írtam, a hatásfoka elég gyengének bizonyult, ráadásul a prosztatásra gyakorolt hatása túl nagy, ezért nincs engedélyezve sehol.

2020. dec. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
80%

Csökkenő libidó

Migrén

Folyamatos vérzés egész hónapban

Látásromlás

Trombózis

Extrém hízás

Depresszió



Lehet válogatni. Melyiket kívánod a csajodnak?

2020. dec. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!