Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha én nem köttettem el magam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én nem köttettem el magam, a csajom meg nem hajlandó tabit szedni akkor mi van?

Figyelt kérdés
A bnőm szed valami gyógyszert ami elvileg erős, ezért ő nem akar szedni tabit mert annak rossz hatása van elvileg, és a doki is azt mondta hogy nem lehet ( amúgy mi lehet a rossz hatás, mellfeszülés, meg nehezebb orgazmus, kb ennyi, nem? Az azért nem akkora dolog), megszakításost nem akar, mondta hogy én köttessem el magam, de hozzám aztán senki nem nyúl, mert még elcsesz valamit. A gumit én utálom, és soha nem használtam (minden csajomat ráállítottam a tabira). Lehet elvileg valamit tenni a nyílásába ami gátolja a teherbe esést, nem? Vagy ilyenkor ti mit csonáltok?

2020. nov. 29. 18:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
Spirál.
2020. nov. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
A te stílusoddal inkább kiraknálak...
2020. nov. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
95%

Hihetetlen hogy mennyire nem veszed figyelembe a barátnődet csak a saját igényeidet.

Egyetértek az előző hozzászólóval...

2020. nov. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Úr Isten de bunkó vagy... én is kiraknálak rögtön...

Amúgy a tabinak nem csak ez lehet a mellékhatása hanem rengeteg minden más: pajzsmirigy alul/túlműködés, PCOS, IR, cukorbetegség, visszér kialakulása, trombózis (agyi, mélyvénás), tüdőembólia, hízás, hangulatingadozások, depresszió, pánikrohamok, dühkitörések, mellnövekedés (akár 2 kosárméret), hajhullás, pattanások, halál, emlődaganat, vérrögök kialakulása, hormonháztartás teljes feborulása, májdaganat, hüvelyi fertőzések, gomba, gyulladások, szárazság, libidócsökkenés, daganatos megbetegedések kialakulásának kockázata nő.....tovább nem folytatom

Van aki nem is szedhet, ha Leiden mutációja van, bármilyen daganatos megbetegedése van/volt, autoimmun betegségek közül sok kizárás, gyógyszerek...

Ahhoz külön gratulálok, hogy az összes eddigi csajodat ráállítottad erre a sz*rra, legyél nagyon büszke magadra...

Ahaa értem, hozzád nem nyúl senki, nehogy elrontson valamit, de a barátnőd hormonháztartását meg nyugodt szívvel felborítanád...gratulálok...

Ha NEKED nem jó a gumi, de TE nem kötteted el magad, ő meg nem szed tabit, teljesen jogosan, akkor NEKED kéne megoldani valahogy mivel a megszakítás nem védekezés.

Szakíts vele, vagy húzz gumit vagy köttesd el magad, de ne beszéld rá ezt a szerencsétlen lányt is a tabira, ha komolyan veszélyes rá nézve!

A pesszárium, méhszájsapka, női óvszer hatékonyságát meg inkább hagyjuk...

2020. nov. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Másodikkal értek egyet.

Ha elköttetni nem akarod magad és gumit sem húzol, de a barátnődtől elvárod, hogy fogamzásgátlót szedjen az orvosi ellenjavallat dacára, akkor te még nagyon kisfiú vagy a szexhez.

2020. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Segged kivan!
2020. nov. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Szerezz magadnak guminőt barátnő helyett, ilyen mentalitással inkább az való neked.
2020. nov. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem b*szd seggbe magad akkor :) Undorító egy lény vagy...
2020. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Nagy szerencsed, hogy mi nem kerultunk ossze, tuti nem szednek miattad tabit, engem nem "allitanal ra", sot ha ilyen stilusban beszelnel velem, akkor mar farkad sem lenne, hisz "nem akkora dolog" ;) 20L
2020. nov. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon remelem hogy ez egy troll kerdes. Amugy egyszer olvasd mar el a betegtajekoztatot milyen mellekhatasai vannak/lehetnek a tabinak.

Nekem eddig volt migren, folyamatos fajdalmas mellfeszules, hangulatingadozas, szaraz huvely, illetve a gyakoribb fertőzések es a libido csökkenése miatt alig volt szex.


Egyébként tessek utánanézni milyen opciók vannak pl spirál, pharmatex kúp de ilyen suttyónak mint te nem tenném meg ezt se

2020. nov. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!