Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
aziasztok, ma a barátommal védekezés nélkül szexeltunk, nem végig, hanem csak egy kicsit mert ki akartuk próbálni, de annyira élvezte, hogy elég hamar elment, kihúzta időben, de miután kihúzta kb fel percen belül elment és a kezemre ment mind, elovaladekot szokta érezni, de most szerinte nem volt, eléggé kimaxoltuk azt a 2 órát, harmadjára ment el 2 óra alatt, 20. napon vagyok a ciklusomban ami 28 napos

2020. nov. 10. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából ezt hívják megszakitásos szexnek, amint mimt tudjuk szart sem ér védekezés szempontjából.

Nem feltétlenül esel egyből teherbe, de azért ennél óvatosabbnak kéne lenni.

F

2020. nov. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy terhes vagy, de legközelebb védekezzetek rendesen!
2020. nov. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Ez is egyfajta védekezés, én így csinálom, nem minden nő szereti a fogamzásgátlót, viszont gumiban meg én nem bízok. 45F
2020. nov. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Elég az első sorod, igen lehetsz.


3as neked 45 évesen tényleg ennyi eszed van?

A gumiban nem bízol de a megszakításban igen? 🤔

2020. nov. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mert kiszakadt és ezért nem bízok, pedig pont azért használtam hogy ne kelljen kivenni.
2020. nov. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Jól értem, hogy egymás után többször csináltátok? Ilyenkor maradhat a húgycsőben sperma, ami a következő aktusnál kifolyik. Ez jelentősen megnöveli a teherbeesés esélyét. Nem a "csak egy kicsit" a lényeg, hanem a védekezés nélkül. Én a helyedben nem lennék ennyire nyugodt.
2020. nov. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az előváladékban is van életképes spermium

Kicsi de van esélye a terhességnek

Vegyél terhességi tesztet

Ha nem akartok óvszert használni akkor szedj fogamzásgátlót legközelebb

2020. nov. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!