Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye ha valakinek megjön a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ha valakinek megjön a havi, akkor biztos hogy nem terhes? Viszont ha 72 órás tablettát beveszek, és ezután 5 napon belül megjön akkor terhes vagyok? - (20-23 nap múlva kellett volna amúgy megjönnie)

Figyelt kérdés
Tudom,sok ilyen kérdés van de én arra vagyok kiváncsi,hogy így van e esély hogy terhes vagyok,vagy nincs.
2010. aug. 10. 00:32
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Ja sok ilyen kérdés van aha.Amúgy akkor bevetted vagy mi?Ja egyébként az esemény utáninak ez a dolga,pár napra rá megjön - de egyébként szerintem gyógyszert nem vennék be úgy hogy nem is tudom hogyan hat.
2010. aug. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
attól h megjön még lehetsz terhes,van aki végig menstruál a terhesség alatt,de ez nagyon ritka,a 72 órás sem 100%-os védelem,attól még beágyazódhat,viszont olyan magas a hormontartalma pont e miatt h ne ágyazódjon be,h összevissza fog megjönni1-2 hónapig lehet köztivérzésed
2010. aug. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A 72 órás tablettát időben bevettem,kb az esemény után 18 órával így időben.

Csak az a furcsa,hogy 5 napon belül jött meg,amikor normális esetben lett volna még 20 nap.

Így nem tudom,hogy ez jelentheti e azt hogy nem vagyok terhes.

2010. aug. 10. 00:37
 4/10 A kérdező kommentje:

+ a havim után történt a "baleset" és ha jól tudom a havi után a legkisebb az esély annak hogy theres vagyok.

Vagy pont fordítva?:S

2010. aug. 10. 00:38
 5/10 anonim ***** válasza:

nem olvastad el az első kérdést???

az esemény utáni tabitól vérezni fogsz...kell vérezned. megtörtént. örülj.

istenemilyen buta embereket...

2010. aug. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Utána és előtte a legkisebb.Amúgy bocs most megint lehurroglak de mióta ismerem az autókat,motorokat vezetek,ha nem ismerném őket nem vezetnék és míg nem voltam tisztában velük és a KRESZ-szel nem is tettem - gondolom érted az összefüggést ..
2010. aug. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem hiszem h terhes vagy de a 72 órás akkor sem segit 100%-osan ha időben veszed be,ezért ajánlják amegelőző védekezést,h ne kelljen ezen parázni
2010. aug. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

Igen értem.

Amúgy fiú vagyok,a barátnőm nevében írtam ezeket hogy 1000%ban biztos legyek.

Kiszakadt a gumi sajnos,én meg a fejem már szétstresszelem rajta.Amiben biztos vagyok azt is 100szor megkérdezem ilyenkor.

Még egyszer köszi:)

2010. aug. 10. 00:49
 9/10 anonim ***** válasza:

A 72 órásnak elvileg minden esetben 5-6 napon belül meg kell hoznia egy rövid megvonásos vérzést, ami NEM menstruáció. nekem is így volt, utána csak 2 hónap múlva jött meg igaziból.

nem tudom, mennyire normális ez, hogy nem jelentkezett a vérzés a bnődnél. az aktustól számítva 2 hét múlva végezzen el egy terhességi tesztet, jobbat nem tudok. vagy orvosnál érdeklődni. Hamvas Ferenc doktornak van neten egy kérdezz-felelek rovata, de szerintem ő is azt fogja írni, hogy tesztelni kell 2 hét múlva.

2010. aug. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocs félreérettem... korán van.

most olvasom, hogy 5 nap múlva volt vérzés. akkor szerintem nincsen baj.

2010. aug. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!