Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortól kezdenek el megjelenn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól kezdenek el megjelenni a terhesség első tünetei? És mik azok?

Figyelt kérdés

Most ezt úgy értem, hogy nem terveztek gyereket, meg semmi, és úgy becsúszik, akkor mikortól kezdenek el megjelenni valamiféle "tünetek" és mik azok?

Mármint, ugye, ha nem tervezi az ember, akkor nem fog állandóan terhességi teszteket venni.

És igazából a megkésett menstruáció sem valami jó iránymutató.

Szóval, ilyenkor honnan tudja az ember, hogy "hú, lehet, hogy venni kéne egy tesztet?"


2020. okt. 31. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Annyira jó, hogy itt van ez az internet nevű csoda, mégsem vagytok képesek használni.

Mennyivel egyszerűbb lett volna beírni Google-ba, hogy a terhesség jelei, mint ide kiírni...

Én is csak ezt tettem és lám:

[link]

[link]

[link]

2020. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha hányingered van, hánysz, főleg reggelente, akkor érdemes gyanakodni. De nagyon sok nőnek semmi tünete nincs. Majd az első terhesség után fogod később könnyebben felismerni a jeleket, mert annyi féle lehet. Nekem a melleim fájtak nagyon.
2020. okt. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha késik a menstruációd 1 hete, akkor tesztelj. 6-7. hét (2-3 hete késő menstruáció), amikor érdemi tünetek lehetnek, de ez sem törvényszerű.
2020. nov. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első jel mindig a mensi elmaradása a hány inger a 6. Hét környékén jelentkezik
2020. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!