Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél hányadik héten kezdetek...

Kinél hányadik héten kezdetek el megjelenni a terhességi csíkok? Csak akkor jöhet ki, ha már nő a hasam? 9hkm.

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 14:08
 1/5 A kérdező kommentje:
*kezdtek
2014. jan. 2. 14:19
 2/5 anonim ***** válasza:

A terhességi csíkok azért jelennek meg, mert hirtelen nyúlik a bőr, amit nem tud követni, ezért megreped.

Tehát igen, akkor jelenhet meg, ha nő a has.


De ebben nagyon nagy szerepe van a genetikának. Van, akinek viszonylag kisebb hasnál is megjelenik, pedig keni mindenféle drága stria elleni krémekkel, és van, aki nem keni semmivel, hatalmas a pocija, és mégsincs egyetlen csíkja sem.


36 hetes, "csíkmentes" kismama

2014. jan. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Annyira eltérőek ebben a nők, hogy semmilyen szabályt nem lehet találni benne.

Nálunk senki soha nem csíkosodott be, az én hasam hatalmasra nőtt, nem csíkosodott, de a mellem meg igen, egyik napról a másikra. A szoptatás alatt ha lehet megduplázódtak, a csíkok viszont nem erősödtek, egészen halványak lettek. Észre sem lehet venni.

A kenegetés leginkább a vizsketésre volt nekem a legjobb.

2014. jan. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak a 30. hét után repedt meg a bőröm, de akkor egyik este még semmi nem volt rajtam, másnap reggel meg vagy 100 db díszítette a pocakomat. Valószínüleg akkor fordult be a lányom és "kirúgta a ház oldalát" :D
2014. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak a negyvenedik héten csíkozódtam be, de akkor alaposan. Szép mélylilák lettek... Pedig tyű de örültem. Hát így jártam :D
2014. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!