Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik hónapban szoktak...

Melyik hónapban szoktak megjelenni a terhességi csikok?

Figyelt kérdés
2007. szept. 13. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen egyénfüggö,de az bizti hogy egy kis pocak azért kell hozzá.Ajánlani tudom az oliva olajat,azzal kend be este és nem lessz annyi csikod.De persze ez is alkattól függ ha hajlamos vagy rá teljesen mindeggy.
2007. szept. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá szabály, nekem kb. a hatodik hónapban jelentek meg, és nem is a hasamon, először a mellemen, aztán a combomon, aztán a fenekemen, és csak most, a nyolcadik hónapban kezdett csíkosodni a hasam is. Remélem valami jó kencétől majd eltűnnek.
2007. szept. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Bocsasson meg, nem jol beszelek magyarul. Nekem 5 gyerekem van es nincs nekem teherseggcsikok egyik sem. Annak ket alapja van: Nagyon fontos hogy vegyen egyszerü NIVEA-t, (a kek dobozut, nem a loshiont, hanem a kremet) es bekremezze magat a hasan nagyon jol mindennap, es föleg fürdes utan) A bör elestikus lessz. Higgye el, ez nagyon fontos. Masodik: Huzza be a hasat termeszetes modon. Ne feljen, az nem art a gyereknek, ellenkezöen maganak a szülesben sokat segit ha has izmok erösek. Öt fiam van, mindegyik több mint 180 cm. magas, es erös gyerekek. 55 eves vagyok, es a szep leanykori testem megmaradt. Sok szerencset kivanok maganak. Üdvözlöm spanyolorszagbol.
2007. szept. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!