Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki hogyan védekezik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan védekezik?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok? És hogy alkalmi szex vagy tartós kapcsolatban éltek-e.

2020. okt. 31. 07:30
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

#27 vagyok.


Igen sajnos ezt csak külföldönlehet. Én pozsonyban csinàltattam.

Egy tank benzin. Ès kb 500 eur volt akkor.

2021. márc. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy ezek a kritériumok csak nőkre érvényesek, és a férfi vasectomia mindig lehetséges - csak nyilván kevesebb férfi vállalja be.
2021. márc. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
#32 Magyarországon, sajnos, nem. Külfölddel meg az a bajom, egy esetleges komplikációt hogyan lehet kezelni. A kinti kórház, nyilvánvalóan nem játszik. Ha meg itthon kezelteted magad, akkor kiderül az egész és innentől kezdve eljárás alatt állsz (hiszen magyarként a magyar törvények ugyanúgy vonatkoznak rád külföldön is). Ráadásul ha nem tévedek, ez büntetőeljárás és nem csak szabálysértés.
2021. márc. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
#33. Nem büntetendő ! Annyi hogy itthon,az adott feltételek híján,nem végzik el,de ha te máshol elvégezteted,abba nem szól bele az állam,ugyanolyan betegként kezelnek tovább itthon ha balul sülne el,mintha bármi mással fordulnál urológushoz!
2021. márc. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

#33

Pozsonyban volt magyarul beszélô személyzet. Ès a doki megadta a mobiljàt is, ha van valami gond. Azt mondta akkor jöjjek vissza. Kb esélytelen mert nagyon primitív beavatkozàs. 3-3 öltès oldalanként.

Mindenhol a helyi törvényeknek kell megfelelned nem az otthoniaknak.


27 voltam

2021. márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Tablettával

18/N

2021. márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Most sokan még fognak szólni itt a gyk-n, de mi megszakitassal védekezünk. Komoly kapcsolat, nem lenne nagy baj ha becsuszna a baba.
2021. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Ja es 25L
2021. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!