Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki hogyan védekezik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan védekezik?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok? És hogy alkalmi szex vagy tartós kapcsolatban éltek-e.

2020. okt. 31. 07:30
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
34%
Épp sehogy de majd raszokunk a kihuzasosra.
2020. nov. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
90%
Kihuzás nem védekezés,miután 2x estem teherbe ezzel a módszerrel,Szlovákiában megcsináltattuk a vazektómiát es nem kell görcsölnünk,azota belém élvez. Ovszerrel szerencsétlenkedés volt,hüvelykapszula csipett,tablettát meg nem akartam szedni,mivel gyereket nem akarunk maradt ez a dontes,lassan egy eve hogy megcsináltattuk
2020. nov. 2. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

Óvszer 22L

Nemsokára hormonmentes spirálom lesz, utána pedig valószínűleg nálunk is marad Szlovákiában az elköttetés. (Már nagyon régóta együtt vagyunk és nem akarunk gyereket.)

2020. nov. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Spiral

31N

2020. nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
66%
Tudom hogy ezért a válaszért sokan megköveznének vagy legalábbis lepontoznak de mi vagy pharmatexel vagy megszakításosan védekezünk kb egy éve. Lehetséges hogy nem vagyok olyan termékeny vagy eddig szerencsénk volt de természetesen nem ajánlom senkinek ezeket a módszereket ha legalább 99%-os védelmet keres.
2020. nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
13-mas! 22 évesen kijelenteni, hogy nem akarsz gyereket nem korai még?
2020. dec. 3. 08:21
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

13-as vagyok: A hormonmentes spirál 5 évre szól. Meg legalabb egy fel ev mire felkerül a covid miatt. Ha maradhat (max 10 ev) akkor marad, de ha nem addigra mar majdnem 28 leszek. Mivel sose szerettem a gyerekeket es a legnagyobb felelmem egy terhesség, mellesleg a parom is gyűlöli a gondolatát is egy babának. Mi nem lennenk jo szulok.

Amennyi pénzt meg mar elköltöttünk ovszerre meg spermiciddel...hormonos megoldasokat sosem szednem. Az egészségem fontosabb. Szoval marad ez:)

2020. dec. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos betegség miatt a gyógyszer nem játszik. Az óvszer pedig hatalmas allergiás reakciót vált ki sajnos. Minden márka. Éget,csíp,kellemetlen,vörös,viszket. Így marad megszakításos módszer.
2020. dec. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Naptár módszer.
2020. dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

lemaradt:

38 házas férfi két (tervezett) gyerekkel

2020. dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!