Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 hete kb napja kiszakadt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete kb napja kiszakadt a gumi majd bevettem aznap egy eseményutánit rá 3 4 napra rá megjött tegnap múlott el és ma megint kiszakadt? :'(

Figyelt kérdés
Kihuzta a barátom ,de lehet csekély mennyiség bekerült lehetek terhes?

2020. okt. 27. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, milyen gumit, meg hogyan használjátok ha folyton kiszakad? Mindig azt használtam, de soha egyszer se volt ilyen problémám.

Mindegy, ha csak kicsi is került be van rá esély hogy terherbe esel. Nem a mennyiség számít

2020. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Sztem legközelebb hanyagoljátok a Spar-budget kottont...
2020. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Ugyan... az ilyen történetek mögött nincs semmilyen kiszakadt gumi. Egyszerűen nem is volt, két ostoba tini szexelt ész nélkül.

Sehol a világon nem szakad ki annyi óvszer mint itt a gyakorin. :D

De hogy válaszoljak is, lehetsz terhes. Igen.

2020. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Soha nem fordult elő .. nem vagyok tini
2020. okt. 27. 20:00
 5/13 A kérdező kommentje:
Értelmes választ várok .. ha beszedek 9 nap után újra egy eseményutáni tablettát ugyanúgy hatásos?
2020. okt. 27. 20:01
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az eseményutáni nagyon durva hormon bomba. Nyilván nincs nagyon most választásod, de a nőgyogyászom mondta hogy lehetőleg egymás után ne forduljon olyan elő hogy be kelljen venni.

És most írtad hogy 1 hete szakadt ki, meg most megint. Vagy valami lejárt konot használtok, vagy egyáltalán nem. Szóval kicsit gobdolkozzatok szex előtt

2020. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintem tul "durván" csináltuk és a gumi nem bírta ...nemtudom remélem felírják a tablettát..
2020. okt. 27. 20:10
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csináljátok seggbe akkor nem lesz ilyen problémád.
2020. okt. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Minimum 6 hónapnak kell eltelni a két eseményutáni beszedésekor.

Egy éven belül maximum kétszer lehet használni.

2020. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem most úgyis úgy összezavarta a hormonjaidat az első, hogy esélytelen teherbe esni.

Amúgy igenis van olyan, hogy sorozatban kiszakad a gumi. Mi is jártunk így, akkor szoktunk át a megszakításosra, mert nem akartam állandóan esemény utánit bevenni.

Nálunk amúgy nem hiszem, hogy a gumi minőségével volt gond, bár az is lehet.

A fő probléma az, hogy engem nő létemre lelohaszt, ha a pasin gumi van és nem tudok eléggé felizgulni és benedvesedni. Emiatt aztán szárazon súrlódik bennem és kiszakad. Ezen nem tudok változtatni. Gumi nélkül olyan nedves vagyok, hogy alám kell teríteni valamit, gumival meg mint a Szahara.

Nincs most partnerem, de ha lenne, kipróbálnám a pesszáriumot és megszakítással védekeznék emellett.

2020. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!