Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A ciklus 1. napja melyik, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ciklus 1. napja melyik, és ha beveszem a tablettát aznap, lesz vérzés?

Figyelt kérdés

Most fogok majd először fogamzásgátlót szedni. A papírján az van, hogy a ciklus 1. napján kezdjem el. De melyik az első nap? Mármint gondolom a mensi 1. napja, de az nálam nem tudom, melyik. Az, amikor először normálisan vérzek, vagy már az egy csepp kis pecsételő jelzés az? Mert nálam úgy van, hogy 1. nap csak 1 pici barnás csepp jelenik meg, inkább csak hüvelyváladék talán, amit 1 csepp vér megszínez. Aztán 2. meg néha . nap általában még ennyi sincs, pecsételő se. Aztán 3.-4. nap megint pecsételő, csak pár csepp. 5. nap körül erős a vérzés, 6. nap is még, aztán 7.-8. már csak fele annyira se vérzek, utána meg további 1-2-3 napig csak pár csepp már. Szóval nem tudom, hogy az első kis jelző csepp, ami a tényleges vérzés előtt 2-3 nappal van, az az 1. nap-e.


A másik kérdés, hogy ha beveszem az 1. nap, akkor a vérzésem ugyanúgy lesz, mint eddig? Vagy befolyásolja? Esetleg nem is lesz, csak majd ha beszedtem az első levelet akkor a szünetben?


2020. okt. 9. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Amikor a nőgyógyász felírta a tablettát, miért nem kérdezted meg tőle? Vagy a patikában?
2020. okt. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor nem jutott eszembe, izgultam.
2020. okt. 9. 11:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Mensi első napja, a pecsétlődés is ide számít. Azt a hetet még végig fogod vérezni. Lehetséges, hogy akár kétszer olyan hosszú is lesz az első mensiidőszak.
2020. okt. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!