Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mo-n kapható férfi fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mo-n kapható férfi fogamzásgátló óvszeren kívül?

Figyelt kérdés
Nem találok semmit, csak fogamzásgátló terveket, de nekem megvehető/rendelhető termék kellene. Nem végleges elköttetés, hanem valami más hatékony módszer. Kell lennie valaminek.

2020. okt. 26. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem, nincs.

A férfi fogamzásátló tablettát már próbálják gyártani, de a kísérleti alanyoknak olyan mellékhatásaik lettek, mint pl. súlygyarapodás, hányinger, libidócsökkenés. Épp ezért nem hozták még forgalomba ezen termékeket. Sajátos módon nőknél is ugyanezen mellékhatások vannak, mégis ezressével dobják piacra a fogamzásgátlókat.

2020. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

Azért nem találsz, mert nincs.

Amúgy nekem az elmúlt 10 evben mindig működött, a kapdkikuki elve... de mindig vállaltam is a felelősséget, ha esetleg nem jött volna be...

Feleségem is így választottam, illetvehát fontos tényező volt párválasztásnál, hogy mit enged meg kadkikuki címszo alatt... hasra, arcra, szájba... amihez épp kedvem van. Van 1 gyerekünk, de az tervezett volt.

2020. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Olyan köcs*gség hogy mindenért a nőknek kell szívni. Nem elég a havi vérzés, még hormonokkal is tömjék magukat, aminek a mellékhatásait az első válaszadó le is írta... Férfiak persze ne kapjanak ilyen fogamzásgátlót mert? Libidócsökkenés a nőknél is megvan, súlygyarapodás is... akkor miért féltik annyira a férfiakat? Hogy lehet ilyen kegyetlen a mai orvoslás? Az óvszer kellemetlen. A hormonkészítményeket meg pont nem szedheti mindenki (trombózisra hajlamosak, májbetegek)... A hormonmentes női fogamzásgátlás meg vagy gusztustalan, illúzióromboló vagy hatástalan... Utálom az egészet... Gyereket meg nem akarok. Szexelni meg igen. :(
2020. okt. 26. 21:19
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Spirál...
2020. okt. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4-es: ez még mindig női fogamzásgátlás.
2020. okt. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Amig középkorú feher férfiaké a legtobb óriás gyógyszergyár en nem is remenykedek. :( pedig nagyon bosszant az egesz es mérhetetlenül felháborítónak tartom.

En nőként hajlando lennek elkottetni magam egy komoly párkapcsolatban, de ilyen szarokat sose szednek be. Persze megertem, a pasiknak rossz a gumi, es vannak akik szednenek fogamzásgátlót, de a nagy tobbseg nem ilyen. Hiába vannak készen a készítmények, nem merik piacra dobni, mert a felfogás az, hogy a no lesz terhes, akadályozza meg o a dolgokat...

Tisztelet a kivételnek!

2020. okt. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

6-os: És a legviccesebb az egészben, hogy te hiába köttettetnéd el magad egy komoly kapcsolatban, annak az a feltétele, hogy 40 fölött légy és legyen 3 gyereked. A vazektómia "természetesen" feltétel nélküli, mert a férfiak nagyrésze úgyse vállalná be.


Én is tapasztalom, hogy a nő dolga a védekezés, és az esetleges abortusz. Sok férfi vállrándítással mondja ki az kaparást, nem törődve azzal, hogy milyen lehet elmenni a kötelező "ne vetesd el" pszichológiai tanácsadásra, vagy magára a folyamatra, és az azt követő lelki sérelmekkel se törődnek.

Plusz, most ugyebár Magyarország csatlakozott egy abortusz elleni kampányba Trumppal...

2020. okt. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Felfoghatatlan! Az abortusz legális es biztonságos kene hogy legyen. Nezzuk meg del Amerikát...mennyi no hal bele az illegalis abortuszba?! Ez kell nekunk is? Fejlodjunk vissza fele?

Szerencsere Bécsben es Szlovákiában is vannak draga de jo abortusz klinikák, illetve kórházak, ahol feltétel nelkul elkottetheti magat férfi es no is. Vegulis az en testem, ne az állam mondja meg, hogy mit teszek vele...


Az meg, hogy ferfiak számára van hormonmentes megoldas is kifejlesztve (Vasalgel, spermakapcsolo) de nem hasznaljuk egy szinten nagyon erzekeny pont szerintem. Ezeknek az embereknek kene azoknak a szülőknek a szemébe nezni, akik fiatal 18-25 eves lanyaikat veszítettek el trombozis, tudoembolia stb. miatt, amit a hormonális fogamzásgátlás okozott....

Illetve a szexuális felvilágosításon belul nem csak a nemi betegsegeknek kene kulon blokk, hanem a fogamzasgatlasnak is, mert az, hogy eloszor gumit, komoly kapcsolatban meg tabit hasznalunk nem a valóság, es nem ezt kene belenevelni a társadalomba. Illetve a ferfiak nagyon nagy részének fingja sincs a hormonális fogamzásgátlás működéséről, mellékhatásairol, veszélyeiről...ok letudjak annyival, hogy bekapsz egy bogyot minden este es nekem nem kell gumit huznom es nem kenyelmetlen a szex, hat miert nem vagy kepes ennyit megtenni ertem/értünk?

Nagyon az alapoknál kene kezdeni a fogamzásgátlás megreformalasat.

2020. okt. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Örülök hogy ennyien úgy gondolkoztok ahogy én!! Értelmesen és logikusan! Ha el akarja köttetni magát a nő... Miért kéne kinyomnia magából három gyereket ha pont ezt akarja elkerülni? Hogy kerüljenek nevelőintézetbe, vagy rosszabb? Ha valaki nem akar anya/apa lenni miért nincs emberséges, testbarát, kényelmes megoldás? Mi ez a magyar állam, hogy ilyen logikátlan 'szabályzata' van?


Sajnos anált se lehet mindig, nagyon körülményes, nem spontán szeretkezésre jellemző, a gumi rossz érzés, más meg ugye nincs férfi oldalról. Vasalgelről meg csak beszélnek, de valójában ennél könnyebb megoldás lenne a férfi tabletta. Napi adagolás, mint a nőknél. Voile.

2020. okt. 27. 09:20
 10/14 anonim ***** válasza:

En ugy tudom, hogy a vasalgel elkészült, es ez várható leghamarabb a piacon is. Csak az indiai engedélyeztetésre várnak, ami lehet 2-10 ev is...

Az anal szex pedig nagyon sok kapcsolatban nem jon szoba. Pl. Nalunk a parom a gondolattól is rosszul van, es en nőként se próbálnám ki soha. Minket nem vonz. Szoval van a gumi, talan az elkottetes, ha komolyra fordulnak a dolgok, illetve varjuk a csoda férfi bogyot, hatha...

2020. okt. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!