Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tablettától...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tablettától mellnövekedés?

Figyelt kérdés
Diane35-öt szedtem 1 évig, ezalatt C kosárméretről E-re nőttek a melleim és folyamatosan duzzadtak. Doki másikat akart felírni, inkább nem kértem belőle, gondoltam, ha abbahagyom, akkor visszaáll az eredeti méretem, de nem, 4 hónapja nem szedem és mindig duzzadtak a melleim. Mammográfián voltam, nincs kimutatható bajom

2020. okt. 25. 16:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
81%
WIN
2020. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mit tekintesz ebben győzelemnek?
2020. okt. 25. 17:03
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Wow, ez tényleg pozitívum. F
2020. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Fiúk, ti csak annyit olvastok ebből ki, hogy nagyobbak lettek a cicijeim, de azt nem érzitek át, hogy az állandó mellfeszülés FÁJDALOMMAL jár.
2020. okt. 25. 20:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagy mell az jó ám. :P
2020. okt. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Menj el endokrinolgushoz, kérj teljes hormonpanelt stb. Lehet, hogy csak mutet segit ezen, de az is, hogy meg nem urult ki a hormon a szervezetedbol. Ezek utan pedig en a helyedben semmilyen mas hormontartalmu fogamzásgátlóhoz nem nyúlnek :(

Kitartast kérdező!

2020. okt. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Voltam, orvost váltottam egy olyanra, aki nőgyógyász ès endokrinológus is. Pajzsmirigyműködésemet, inzulinszintemet is érintő vizsgáltaton voltam, minden értékem rendben volt. Eszemben sincs semmi hormonális fogamzásgátlót szedni már, egy életre elég volt belőle.
2020. okt. 26. 12:29
 8/11 anonim ***** válasza:

Legalabb komoly bajod nincs! Akkor neked kell eldonteni, hogy mennyire zavar a jelenlegi méreted.

Nagyon sajnalom, hogy igy jartal. :(

2020. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon zavar, ha még hónapok múlva is változatlan marad a helyzet, akkor megyek mellkisebbítésre.
2020. okt. 26. 20:14
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Mellkisebbítés? Istenem...
2020. okt. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!