Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen pozitív tapasztalataid...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pozitív tapasztalataid vannak a Lindynette fogamzásgátlóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Pl. észlelted, hogy megnövekedett a melled, vagy csökkentek a pattanásaid száma?

Félre ne értsetek nem ezért kezdtem el szedni, majd 2 éve párkapcsolatban élek. Csak szeretném tudni, mit is szedek nap, mint nap.


2010. aug. 7. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
75Aról most 80Ct hordok!
2010. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
9 hónapos kismama vagyok :) amig szedtemaddig nőttek a melleim, pattanásaim soha nem voltak , de ha elkezded szedni, és később babát szeretnél, akkor nincs az a veszély hogy nem lehet gyereked, vagy csak sok próbálkozás után:) én merem javasolni :)
2010. aug. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó: MINDEN tablettánál meg van az a veszély, hogy nem indul újra a peteérés. Persze oké, hogy neked jó volt, meg szerencséd volt, de attól, hogy neked sikerült rögtön teherbe esned, még nem jelenti azt, hogy mindenkinek fog.


Kérdező: Bocsánat az off miatt.

2010. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
elnézést, rosszul fogalmaztam, kisebb rá az esély, mint a többi fogamzásgátló tablettánál
2010. aug. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért pont a Lindynettét? ha ezt nézted ki magadnak én nem ajánlom. nőni nekem is nőtt a mellem de köztes vérzésem van és hízok. 2 hónap alatt már +6 kilónál tartok, pedig soha nem voltam hízékony.

menj dokihoz, majd ő ajánl valamit. ha felajánlja a L-t szerintem ne azt válaszd. én 2 hónapja szedem ezt, régen Milligestet szedtem. már bánom, hogy nem azt írattam vissza. a doki kérdezte, hogy akarom-e a régi gyógyszerem vagy kipróbálom-e a L-t.

2010. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, most látom, hogy már szeded...

100 szónak is egy a vége: szerintem ez egy szar gyógyszer, de amúgy másoktól is sok panaszt hallok felőle. a közepesen magas hormontartalmúak a legjobbak szerintem. (a korábbi Milligestem is ilyen volt)

2010. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azon kívül h nekem is nőttek a melleim (75/B-ről 90/C-re)és pattik sem voltak (nem nagyon volt am sem) azon kívül rossz tapasztalataim vannak erről a gyógyszerről. 10 kg-ot híztam kb fél év alatt, + az összes mellékhatás kijött rajtam. én váltottam.
2010. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Én egy hónapja szedem, és még nem vettem észre magamon semmi változást.

Ha azonban valamit észrevennék persze mondanám az orvosnak, hogy mást írjon fel. De eddig nem történt semmi.

Bár nem tudom, hogy nálatok ezek a mellékhatások mikortól jelentkeztek. (azaz 1 hónap nem sok idő, lehet kell még egy kis idő, hogy nálam is megjelenjenek- bár pl. a hízásnak én kifejezetten örülnék:) )

2010. aug. 10. 14:08
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit mondanátok, hogy nálatok ezek a mellékhatások mikortól jelentkeztek? Kellett hozzá pár hónap vagy már az első pár szem gyógyszer után?
2010. aug. 11. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!