Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mielőtt megjönne, azelőtt is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mielőtt megjönne, azelőtt is lehet szeretkezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet buta a kérdés, de remélem nem fogtok izélni:)


Csütörtökön délbe szokott megjönni, de aznap előtte sose mertük csinálni, nehogy közrejátszon benne, hogy megfog jönni vagy ilyesmi.

Szóval ha reggel 9kor kedvünk szottyan és csináljuk, ugyanúgy megfog jönni ahogy kell vagy esetleg kicsit tolódik? :)


2008. nov. 27. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

milyen pontos,mint a de´li gyors:)

nyugodta,ha kedvetek van.tegyetek biztikedvéért lepedöt duplán magatok alá,és hajrá...

De lehet,hogy most akkor még reggel megjön..

2008. nov. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lesz gond, de használjatok gumit. Akkor is ha szedsz tablettát, a fertőzések miatt hasznos lehet.

Lehet, hogy előbb megjön mondjuk már a szex után is. Nekem legalábbis úgy van, hogy ha késik és együtt vagyunk akkor már vérzek a végén...

Amúgy sokan szeretkeznek a mensi alatt is, és az sincs hatással rá. Attól nem fog elállni a vérzés :)

2008. nov. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szedek tablettát, ez a 7. levelem már és szinte órára pontosan megjön, mint a déli gyors :D:)


Mensi alatt még nem csináltuk, szerintem nem is fogjuk, csak tudni akartuk, hogy ha előtte sexelünk akkor nem lesz e vmi késés vagy ilyesmi, mert kicsit félünk ilyenkor :D

2008. nov. 27. 18:37
 4/5 anonim ***** válasza:

vannak nők, akik a mensi előtt jobban kívánják a szexet és jobb is, nah ilyen vagyok én is :)


Szóval nyugodtan lehet ,de cska akkor ha te is akarod!

2008. nov. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én syedek tablettát, de a 2 nek nem sok köze van egymáshoz syerintem. Attol uugy meg fog jönni, akármikor szeretkeztek.
2008. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!