Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire baj, ha nem tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj, ha nem tudom percre pontosan szedni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Általában 19 és 20 óra között szedem be, igyekszem minél inkább ugyanabban az időpontban, de ez nem igazán sikerül, nincs mindig rá lehetőség.

Ez az első levelem. Ha mindig nagyjából fél, maximum egy órán belül szedem a tablettát, akkor az megfelelő?



2020. szept. 12. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg hogy 12 órán belül vedd be a gyógyszert.

Egy két órás csúszással nincs gond.

2020. szept. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Kb. annyira okoz problémát, mint az, hogy nem minden nap ugyanannyi gramm ételt eszel meg. A szervezetednek az a legjobb, ha nagyjából hasonló időben veszed be minden nap, de teljesen mindegy, hogy egy órával később-e. 12 órán belül nem változik a hatékonysága, utána már igen.
2020. szept. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
pár óra különbség nem számít, ha napszakhoz kötöd az is elég, csak ne maradjon el
2020. szept. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2020. szept. 12. 12:11
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én általában ugyanakkor veszem be, de megesik 3-4 óra ingadozás is. 2 év alatt egyszer sem jelentett problémát.
2020. szept. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!