Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap este lefeküdtem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este lefeküdtem egy lengyel turista lánnyal, és a legelején óvszer nélkül csináltuk kb. 1 percig. Utána már védekeztünk. Érdemes elmenni vele orvoshoz felíratni aktus utáni fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Előtte kézzel letöröltem odalent, hogy ha előváladék lenne esetleg.

Előtte néhány órával kielégítettem magam, ez talán valamelyest csökkenti a kockázatot...



2020. szept. 8. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Kit érdekel ha csak egyéjszakás volt?
2020. szept. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

"Előtte néhány órával kielégítettem magam, ez talán valamelyest csökkenti a kockázatot..."


Épp, hogy növeli, hiszen épp a korábbi sperma maradéka lehet az előváladékban. Ha nem élveztél el egy napig pl, akkor szinte nincs is kockázat, igy viszont nagyon is sok, sőt.


Potenciális STD-k átadására teljesen elég az egy perc.


Ki az az idióta, akinél van koton, de inkább kockáztat egy teherbe esést és fertőzéseket egy egyéjszakáson (ha veled dug, mással is..)?

2020. szept. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

De komolyan, most ki a fa*s.zomat érdekel, hogy te kibe nyomtad bele a töködet éppen???


Ha meg megtetted, akkor vállald annak minden következményét, ne itt nyavajogjál, bakker! :-)

2020. szept. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Ne a terhességtől félj, hanem irány STD szűrés! Ha magánba mész kb 50-60eFt -ból mindenre letesztelnek ami csak létezik!
2020. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Fennáll a kockázata, akár "naaa csak pár húzás"-tól is. Attól hogy kézzel letörlöd a végét, még a húgycsőben is lehet előváladék amit attól a "naaa csak pár húzás"-sal ki is préselsz magadból egyenesen a méhszájhoz a benne lévő spermiumokkal együtt. Az esély kicsi, de fennáll. Az ilyen játék olyan mint bekötött szemmel átkelni az úttesten - lehet 500x megúszod, lehet elsőre teleibe rongyol egy teherautó.

Ja és te sem vagy normális, hogy alkalmiban nem használsz óvszert. Gondolod te vagy az egyetlen akivel gumi nélkül dugott? Ahogy veled úgy mással is - szintén hazardírozás.

2020. szept. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22%
Senki nem kérdezte meg, hogy lengyelül hogy van, hogy: "szeretlek" :-) ...jaaa vagy nála volt az okos telefonja és az gondolkozott helyette is! :-)
2020. szept. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!