Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire esélyes, hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire esélyes, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Egy hete voltunk együtt, megszakításos volt az aktus, időben kivette, biztos nem ment el bennem. Miután befejeztem neki szájjal, pihentünk kb. 10 percet, kézzel le is törölte magát. Aztán visszatette kicsit, de el sem élvezett másodszorra, hamar ki is vette...

Vettem be a harmadik napon Escapelle-t azért (68. órában), de nagyon félek. Pont középtájt jártam a ciklusomban....

Szerintetek mennyi az esély a terhességre? Nagyon ideges vagyok. Terhességi teszt (xepil) egy hét után mutatja, ha terhes vagyok, vagy csak 10-12 nap múlva?


2020. szept. 7. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Mivel szexeltél, így van esélye.


Ha nem tetted volna, halálbiztosra lehetne mondani, hogy nem!

2020. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
91%
Szerintem biztos.
2020. szept. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"megszakításos volt az aktus, időben kivette, biztos nem ment el bennem."


Az esélye ugyanakkora, mintha elment volna benned. A terhesség nem függ attól, hogy elélvez-e benned vagy sem. Előváladék is tartalmaz életképes spermiumokat, ami bőven elég a terhességhez.

2020. szept. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!