Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esélyes hogy terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eppaz02 kérdése:

Esélyes hogy terhes?

Figyelt kérdés
Barátnőm 17 én 18 a hétvégén gumi nélkül csináltuk nem mentem el benne mielőtt betettem megtöröltük rendesen 3x tettem be egymás után mind a három alkalomnál megtöröltem és ő a 2 után kimosta magát attól félek hogy terhes lesz mert az utolsó előtt kiverte nekem hogy véletlenül sem menjek bele meg is töröltük rendesen aztán csináltuk ameddig el nem ment. Ez szombaton volt ma kellett volna megjönnie mondta hogy többször késett neki remélem most is késik... hány % esély van rá hogy terhes lesz?

2018. ápr. 3. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
0,00000000000001%
2018. ápr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem védekeztetek, és előtte kicsapta neked, tehát a húgycsőbe maradt sperma a hüvelybe juthatott így 50-50% vagy igen vagy nem. Kezdj el imádkozni. És legközelebb húzzál gumit
2018. ápr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem 50-50. Azért van egy két módosító tényező. A háromszor tettem be az mi? Háromszor dugtad be, vagy háromszor meg?
2018. ápr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3x dugtam be neki
2018. ápr. 3. 17:06
 5/9 A kérdező kommentje:
De rendesen áttörltem és miután elmentem a hugycsőből is kinyomkodtam és akkor is megtöröltem
2018. ápr. 3. 17:07
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Huggyozni kellett volna miután elélveztél vagyis mielőtt betetted neki a spermás farkadat.

Rendkívül ostobák vagytok.A húgycsőből nem tudod maradéktalanul kinyomkodni te nagyon buta a spermát..

Ez olyan,mintha megpróbálnád az orrodból kinyomkodni a taknyodat.Egy ideig menne de attól még belül olyan maradna,nem?

Ez puszta logika,de nektek még ez is magas.

Ha pont termékeny napjai voltak a lánynak,akkor készülhet az abortuszra.30 rugó,meg pár hét előkészület,tanácsadás,lebeszélés,idegeskedés,stb.

2018. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 swagolasz ***** válasza:

Látod, ha tudtad volna mennyibe kerülnek a baba cuccok nem csináltad volna ezt.. De szerintem lassan meg fogod tudni :D


22/F

2018. ápr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megjött neki szóval nem lesz gond de ilyen felelőtlenek nem leszünk többé...
2018. ápr. 4. 01:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy meg menstruáció előtt pár nappal sokkal kevesebb az esélye a teherbe esésnek de legközelebb valóban ne legyetek felelőtlenek.
2018. ápr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!