Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ennek az óvszernek van értelme?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek az óvszernek van értelme?

Figyelt kérdés

ilyenröl még nem is hallotam


[link]


nem lessz tölle terhes a lány ha beleélvez a pasi?


mégis hogy helyezi fel a lány?


2020. aug. 25. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne. Ugyan olyan mint amit a fiúknak gyártanak. Erős karima van kívül, igy nem tud becsúszni. A lánynak az ujjával kell felhelyezni, de akár a fiú is megteheti neki.
2020. aug. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben hallottam róla. Ez végülis nőknek óvszer ugye. A lány nem lesz terhes ha beleélvez a pasi. Azt hogy hogy helyezi fel azt nem tudom
2020. aug. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen van
2020. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ma 17:21


"hogy helyezi fel azt nem tudom"


Na igen,mert a pasik gumiját könnyü felhelyezni,mig ha ezt rosszul helyezed fel akkor terhes is lehet..

2020. aug. 25. 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem túl sok... elvileg véd, a gyakorlatban meg egy "keményebb" aktus során simán elmozdul a pereme és lecsúszik ha nem fogják közben kívülről két ujjal. Egyébként is eléggé vágyölő hogy az aktus során az első behatolás egy macerás elhelyezésű, nehezen alkalmazható (s még ráadásul jól drága) elhelyezése, felszöszmötölése.

A hagyományos (hímvesszőre helyezendő) óvszer nagyságrendekkel jobb és biztonságosabb.

2020. aug. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!