Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A felrakás estéjén lelehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felrakás estéjén lelehet venni a NuvaRing hüvelygyűrűt? (kicsit bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Barátnőm hüvelygyűrűt használ, nem olyan rég kezdte el, még csak a 2. lesz.. És amikor felrakja (este 10-kor) , akkor utána mondjuk éjfél vagy egy órakor együttlét céljából leveheti? Persze három órán belül vissza kerülne...

Vagy inkább úgy csináljuk, h. bent van? Ha esetleg úgy kéne, h. bent van, akkor az milyen mértékben érezhető ?


Ha valamit nem érthetően írtam le akkor kérdezz! Előre is köszönöm a választ.


2010. aug. 4. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

általában a hüvelygyűrűt azért rakják fel hogy együttlétkor ne legyen baj

akkor minek vettetek gyűrűt ha együttlétkor leveszitek??????

2010. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen, a gyűrűt le lehet venni .. ez egy KARIKA , benne a hormonnal.. sztem Te össze kevered a pesszáriummal (azt rakják fel csak azért, h. védjen mert annak a közepén van vmi, a NuvaRing közepén nincs SEMMI)
2010. aug. 4. 13:42
 3/8 A kérdező kommentje:

Hüvely gyűrű: [link] (lejjebb tekersz és van kép is róla)

Pesszárium: [link] (lap alja, van kép is róla..)

2010. aug. 4. 13:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves első, minek válaszolsz, ha nem tudod, hogy miről van szó? :)


Kérdezőnek: ha a tájékoztató azt írja, hogy napi max. 3 órát ki lehet venni függetlenül attól, hogy hol jár a 21 napban, akkor természetesen ki lehet venni anélkül, hogy gyengülne a védelem!


25/L

2010. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát nemtom, h. ez kérdés vagy maga a válasz lett vna, de azért leírom, h.: naponta 3 órára lelehet venni, és nincs leírva, h. az első napon mit lehet, ill. mit nem..

ha maga a válasz volt, akkor bocs, és köszönöm a választ..

2010. aug. 4. 15:06
 6/8 anonim ***** válasza:
ilyenrol meg nem is hsllottam .Milyen oreg vok
2010. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hali! A legbiztossab ha megkérdezitek a patikában ahol venni szokta. Amúgy az exem is ezt használta, mi nemmindíg szoktuk kivenni, és nekem pl nem volt zavaró, sőt néha még élvezetesebb is volt mindkettőnknek. Ez persze nem jelenti azt hogy mindenkinek ugyanolyan... Próbáljátok ki úgy hogy bent van a gyűrü, ha nemzavar egyikőtöket sem akkor minek kivenni?
2010. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

oké, majd mondom neki, h. kérdezzék meg...

kösz a választ..

2010. aug. 6. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!