Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha mindig pontosan jott meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindig pontosan jott meg orara pontosan es most nem akkor terhes lehetek fogamzasgatlo mellett?

Figyelt kérdés
Lindynette 20 at szedek es mindig kb percre pontoswn jott meg es most eloszor mar 3 oraja kesik. Persze ez oke elvileg de nalam mindig pontos volt! Fogamzasgatlot szedek 1 eve! Viszont mintha fura modon lett volna peteérésem eddig mindig.. Lehet terhes vagyok?!

2020. aug. 7. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Stressz is eltolhatja. Most is azon izgulsz, hogy késik, ami szintén nem segít.
2020. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Terhes nem vagy, csak paranoid, ha egyáltalán nem jelentkezik vérzés a gyógyszer mentes időszakban akkor aggódj. Az általád említett pár óra késés, nem késés.
2020. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam! Az az igazsag hogy valojaban minden honapbam stresszeltem ezen megis megjott... De amugy ebbe a honapba 2 szer annyit stresszeltem alapbol mint eddig... Bizok benne hogy ez lesz es nem roaszabb! Nem akarok abortuszt!! En vedekezek! De amilyem szerencsem van talan van valami felszivodasi zavarom :(
2020. aug. 7. 21:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt hittem, viazonylag gyakran vagyok felpuffadva és a hasam is sokat megy még sem lettem terhes pedig a hasmenés és a tabletta nem jó együtt
2020. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy pszichológust. Nem bántásból, de az ilyen szintű aggódás nagyon nem tesz jót.
2020. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Engem csak az zavar hogy eddig is stresszeltem megis mindig pontosam jott meg. Es ovu idejen voltak tuneteim
2020. aug. 7. 22:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!