Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye a tabit a mensim 3....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye a tabit a mensim 3. napján vettem be az elsőt és vártunk még 7 napot, de a 9. napon együtt voltunk akkor már védett vagyok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem anno a doki azt mondta az elsö napon vegyem be az elsö szemet és innen számitva a 10. naptol vagyok védett. Remélem segitettem.
2010. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm, de a tájékoztatóba az volt írva hogy 2től 5-ig is elkezdhetem csak várni kell még 7 napot...így nem lesz baj ugye?
2010. aug. 3. 20:54
 3/11 anonim ***** válasza:
látszik ,hogy elég fiatal lehetsz,amielött ilyen gyógyszereket kezdesz szedni talán elötte olvasd el a betegtájékoztatót a menstruáció első napján kell bevenni a gyógyszert és kb 2 hét mire védett vagy... Én szerintem még nem voltál védett,ne csodálkozz ha becsúszik a baba....
2010. aug. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Olvasd el a dobozban lévő betegtájékoztatót.Le irja, hogy hányadik naptól vagy védett a terhességgel szemben. Minden tablettánál más. Remélem segitettem =)
2010. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elolvastam és az volt ott, hogy 2-5 napokon is elkezdhetem de várni kell az első beszedéstől 7 napot...vártunk
2010. aug. 3. 20:57
 6/11 anonim ***** válasza:
kitalálom Yadine tabletta. énis ezt szedek de azért a biztonság kedvéért várok még
2010. aug. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9hónapig szedtem és szerintem megbízható.De ajánlatosabb lett volna várni még egy kicsit.Egy indiszkrét kérdés: az aktus során a sperma belédment, vagy megszakitottátok?
2010. aug. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha a papirra az volt irva akkor elméletileg védett voltál a 9.napon!
2010. aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem is védett volt, de nemárt az óvatosság =)
2010. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az orvosod nem mondott semmit,hogy mikortól véd? Tudod itt még azon is napokat tudunk vitázni,hogy ha a mensi első napján veszed be,akkor mikortól véd,a 3.nap már csak hab a tortán.Valaki mer hinni a tájékoztatónak és van,aki betartja az 1 hónapot még első napos bevétel esetén is.Szerintem kérdezd meg az orvosod,hogy szerinte lehet-e gond.A 7 napos szünetben,ha nem lenne vérzésed csinálj tesztet!
2010. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!