Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló szedése csökkenti a nem vágyat, törvényszerű?

Figyelt kérdés
Vagy csak egy lehetséges mellékhatás?
2020. júl. 29. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél más mellékhatast okoz, nekem nem okozott ilyen tünetet.
2020. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges mellékhatás
2020. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem törvényszerű, de előfordulhat és a hatás nem azonnali, így alattomosan teszi tönkre a kapcsolatokat.
2020. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez nem jött elő, sőt, eleinte még nagyobb volt, mint normál esetben:)
2020. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges mellékhatás. Ha ezt tapasztalod és minden más változatlan (nem ér több stressz, pihensz rendesen, nem változott az életviteled stb.) akkor lehet a tabi a ludas. Menj vissza a nőgyógyászhoz és kérj másik készítményt.
2020. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem volt semmi ilyen
2020. júl. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem ráment a kapcsolatom. 2 havi 1 szexet kívántam előtte pedig volt mindennap is. 4 évig szedtem a libidóm a béka segge alatt volt. Letettem, most kezd helyreallni de még mindig nem a régi.
2020. aug. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

És mennyi idő után vetted észre magadon, hogy ritkábban kívánod?

Mert 4 év elég hosszú idő, szokták javasolni a szünetet időnként.

2020. aug. 20. 09:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Az első pár hónap után már jelentkezett a libidó csökkenés. Talán ez volt az első tünet, meg nehezen nedvesedtem. Sőt talán sehogy szinte.. Hát igen hosszú idő volt, féltem abbahagyni, mert nem tudtam mi fog rám várni utána. Most tettem le júniusban.
2020. aug. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!