Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kell új óvszer vagy visszahúzh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell új óvszer vagy visszahúzhatjuk kimosás után a korábbit?

Figyelt kérdés
Szexelünk pár percet, majd leszopom gumi nélkül, utána csap alatt kimosom, hogy tiszta legyen,ügyelve arra, hogy az óvszer külsejére ne kerüljön sperma. Ha nem szakadt el, akkor használhatjuk utána újra? Elég gyakran szexelünk (napi 2-szer hétvégén még többször) és már lassan nem győzzük gumival.
2020. júl. 27. 14:13
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
65%
van ujrahasználható gumi, használjatok olyant akkor
2020. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes lenne szét nézni egy szex boltban is. Ott vannak 100db-os kiszerelések 8-10ezerért. Szerintem vagy adj lejjebb az igényedből és ne a durex feel thin-t használd, vagy ha nem adsz le az igényekből akkor meg vedd azt továbbra is de ne mosd ki. Azzal, hogy többször is kitágul az óvszer a felhúzás során szerintem növeled a kockázatát az elszakadásnak. Valamint ha lemosod akkor meg a síkosítóra kell költeni a megtakarított pénzt, mivel az óvszerről lemosod a síkosítót.
2020. júl. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Az említett oldalról nem vagyok hajlandó házhozszállítással rendelni korábbi negatív tapasztalat miatt, de látom van személyes átvételre is lehetőség. Leírtam korábbi kommentemben, hogy tablettával vagy más hormonális fogamzásgátlóval nem fogom magam mérgezni. Az újrahasznosítható gumiról kérnék egy linket.
2020. júl. 27. 14:36
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

"de lenne jobb helye is ekkora összegnek"

Ne haragudj, de ez nagyon buta hozzáállás.

Ha "lenne jobb helye", akkor ne szexeljetek annyit. Probléma megoldva.

Tudod, az embernek adott a joga és lehetősége, hogy a rendelkezésre álló keresetét úgy ossza be, ahogy neki az a legjobb. Kérdezhetném úgy is, hogy megér neked ennyit a gyakori szex? Szerintem mondjuk simán megér havi 20 ezret, hogy napi kétszer baromi jó legyen, de te tudod.

2020. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Nem érezném túl biztonságosnak a noname lidlös/rossmannos óvszert, nagyobb márkák és túpusok közül ez vált be. Síkosító nélkül is elég nedves vagyok, sőt, ezzel biztos nem lenne gond.
2020. júl. 27. 14:38
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi a rossmannos sajátmárkásat használjuk 4 éve, sose volt vele semmi probléma, teljesen megfelel
2020. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Erre csak azt tudom mondani, ha a tulaj neked is megemelnè a bérleti díjat 30 ezer Ft-tal, úgy, hogy a fizetésetek nem nő, akkor te is megnéznéd, hol tudsz egy kicsit megtakarítani.
2020. júl. 27. 14:40
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan, hogy méhszájsapka, az például nem hormonális. Megér egy próbát szerintem.
2020. júl. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
A "noname" óvszermárkák is megbízhatóak. Minden amit boltban veszel megbízható, mivel mindegyiket tesztelik. Ugyanolyan szabványoknak kell megfelelnie mint a durex-nek.
2020. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Írtózom attól, hogy hosszú órakon keresztül bármi ilyen eszköz legyen bennem (tampont leszámítva), mindig bennem lenne a félsz, hogy rosszul van fent vagy elmozdul.
2020. júl. 27. 14:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!