Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek így terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
A páromnak 3-szor is prosztataműtétje volt, tehát el van vágva neki az ondóvezeték. Nem jön ki neki ondó, csak előváladék. Eddig nem is volt baj, de most 1 hete késik. Tudom, hogy lehetetlen így a teherbeesés, de akkor se tudok másra gondolni...valaki megnyugtatna? Vagy valakinek tapasztalat esetleg? Normális válaszokat ha lehet.

2020. júl. 23. 10:47
 1/10 anonim válasza:
13%
Ha terhes leszel az sem baj. Örülj neki.
2020. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nem. De a sors és a természet nagy mókamester.

Vegyél egy tesztet és rögtön kiderül.

2020. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Nincs tapasztalatom, viszont szeretnék segíteni. Terhességi tesztet csinálj szerintem, dm, Rossmann, patika, bárhol 600 ft-tól tudsz venni. A 2 hetes terhességet már kimutatják. Ha negatív, ismételd meg 1 hét múlva is, ha pozitív,akkor is ismételd meg, akár másik típusúval. Vagy látogass el nőgyógyászhoz, az a biztos. :)
2020. júl. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Allítolag így is tudnak szökni kisfickok, de nagyon pici ra az esély. Egy hetes késes meg nem olyan vész.
2020. júl. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
A gyerekhez sperma is kell. Ha így terhes vagy, kételkednék a párod helyében.
2020. júl. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak hogy pontosítsak, ondó jön gondolom, csak éppen "vaktöltény" amiben nincs spermium. Ha átvágták, elkötötték akkor 0.000001% kb. az esély. Gyakorlatilag végleges beavatkozás (pontosabban nagyon nehezen reparálható).

A ciklus sosem állandó, +/- pár nap, vagy akár egy hét bármikor előfordulhat (stressz, fáradság, betegség, vagy akár egy front is képes kiváltani). Vegyél egy tesztet, aktus utáni 3. héten tesztelj, majd rá egy héttel kontrollteszt.

2020. júl. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
94%
6/6 anonim fel használónak igaza van a ciklus változó lehet pl a stressz miatt velem előfordolt egy nagyon stresszes időszakomban hogy 3 hónapig nem jött meg e miat a menszeszem
2020. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam hogy időnként előfordul hogy újra össze nő az ondóvezeték (ne hurrogjatok le tényleg ezt olvastam, meg azt is hogy egyellőre kisebb eséllyel de visszaforditható)
2020. júl. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megjött :)
2020. júl. 25. 12:23
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegre egy visszajelzes. Tul sok a lezaratlan kerdes GYK-n. Köszi!
2020. júl. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!