Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen védekezési módszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen védekezési módszert ajánlotok?

Figyelt kérdés
Eddig mindig gumival védekeztünk, ám a mostani páromat nagyon zavarja. Próbálkozik vele, de egyszerűen amint felveszi, lelankad neki. Én fogamzásgátló tablettát nem akarok szedni. Milyen módszer vált be nektek ezeken kívül?
2020. júl. 15. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Koton.

A pasid meg legyen férfi, és ne olyan, mint egy önző hisztis kislány.

2020. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Pharmatex ÉS pesszárium egyszerre. Viszont rá fogtok jönni, hogy elég macerás. Szóval inkább váltsatok másik gumira amiben a pasid "komfortosabban" érzi magát. Egyébként meg mond meg neki, hogy párszor verje ki gumiban hogy oldódjanak a komplexusai mert ez csak hiszti.
2020. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Sok Phaematex baba van ;)

Mondjuk minden mellett is lehetsz terhes, az egyetlen biztos védekezés a cölibátus😅

Nekem a párom ugyan ez mint a tiéd, 5 évig megszakítással voltunk együtt, utána már terveztük a babát, ami egyből sikerült is utána.

Na ezzel nem erre buzdítalak, mert ez is akkor jó ha olyan a ciklusod mint az óra :)

2020. júl. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Itt nem hisztiről van szó. Sokáig merevedési gondjai voltak lelki probélmák miatt (előző kapcsolat). Azt sikerült együtt leküzdenünk, már csak a gumival van gond. Nem mindig mond "csődöt", de gyakran igen. Próbálkozik, van, mikor ő erőlteti, de hiába...

A megszakításban annyira nem bízok. Gobdolkodtam már a caya pesszárium és gél kombón, de sosem használtam még ilyesmit, úgyhogy kicsit tartok tőle.

2020. júl. 16. 10:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnalom a parod, az enyem se hisztibol mondja, mivel az elozo kapcsolatomban en nar bogyot szedtem, igy nalunk az megmaradt, hogy bogyot szedek es neki nem kell szenvedni. (Termeszetesen, ha barmi baj lenne a bogyoval az elmult 2,5 ev szedes utan, o maga kert volna meg, hogy masra valtsak. Miutan osszejottunk ezt meg is beszeltuk😊)


Ezeket neked kell merlegelni. Sok forum, cikk van rengeteg vedekezesi modrol. Ha hormonmentesben gondolkosz, ajanlom a “hormonmentes” oldalt (asszem kifejezetten ez a neve), ha hormonosban, akkor spiral/huvelygyuru. Oltast nem ajanlom, rosszabb, mint a bogyo.

Termeszetesen nogyogyasszal konzultalva ajanlanam a dontest neked.


Ha megis bogyo mellett dontesz, irj es valaszolok barmire azzal kapcsolatban.😊


21/L

2020. júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hormonmentes spiralom vab
2020. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!