Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 18 éves kor alatt írnak e fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves kor alatt írnak e fel szülői beleegyezés nélkül fogamzásgátló tablettát? (17 vagyok)

Figyelt kérdés

Eddig úgy volt hogy a szüleimmel megyek de az egyikük meggondolta magát és így a másik se szeretne velem jönni (mert még korainak tartják)

Én viszont úgy szeretném már az első alkalmamat (szűz vagyok) hogy tablettával és gumival is védekezünk biztos ami biztos alapon

Egyébként lassan 1 éve leszünk együtt a barátommal.


2020. júl. 14. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem jó a gumi? Nem biztos, már most hormonozni kéne magad.
2020. júl. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Felírják nyugi. Az óvszer egyébként ha jól használjátok teljesen elégséges védelmet biztosít.
2020. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A baratnom es en kezdetben ovszerral szexeltunk, es megfelelo biztonsagot nyujtott, egyebkent a legbiztonsagosabb. Meg a tablettanal is jobban ved a gumi.

17 volt amikor kiirtak neki a gyogyszert, de nem tudom, hogy anyukaja vele tartott-e. Tudom nem adtam megfelelo valaszt, de csak le akartam irni, hogy az ovszer a legtutibb modszer. :)

23F

2020. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Szülő nélkül is nyugodtan elmehetsz a nőgyógyászhoz. Megvizsgál, vérvételre küld, és ha minden rendben, felírja. Nem történik olyan beavatkozás, amihez szükséges a szülők engedélye.


Igaz, hogy a tablettának vannak hátrányai, és az óvszer is biztonságos. De ha te a tablettával érzed magad biztonságban, és enélkül stresszelnél, akkor nyugodtan íratsd fel. Az első szexnél fontos, hogy el tudj lazulni, és ha ez neked biztonság érzetet nyújt, akkor használd. Úgyis kiderül, ha nem bírja a szervezeted.

2020. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen kezdtem el úgyhogy igen, felírják, viszont egyáltalán nem ajánlom ilyen fiatalon, nekem is számtalan mellékhatást okozott.

Minek akarsz szedni hormont ha még pluszba gumival is védekezel? Teljesen logikátlan, önmagában is biztonságos mindkettő ha megfelelően van használva.

Ha még is úgy döntenel hogy mindenképp szedni szeretnél gyógyszert akkor arra figyelj hogy az orvos vizsgáljon meg előtte és küldjön el vérvételre.

2020. júl. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A barátod valószínűleg betöltötte már a 18at. Menj vele, vagy menjen ő.

Amúgy tudom régi kérdés, de ez lett volna a válaszom

márc. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!