Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szedek fogamzásgátlót már vagy 4 éve, ma ettem meg az utolsót ebből a levélből (nincs placebom), 1-2 óra csúszásnál több nagyon ritkán van (az elmúlt egy hétben csak 1 szer volt 2 óra csúszás), a bal kezemmel játszottam a párom farkával, majd utána együtt voltunk óvszerrel, ami egyben maradt. Ez után felöltöztem, lementem inni, orrot fúhtam zsepibe, mand visszajöttem és a szokásos esti gyógyszeremet egy aplikátor segítségével felhelyeztem a hüvelyembe. A kérdésem az, hogy a kezről amire előváladék jutott, mennyi a valószínűség, hogy az aplikátorral feljutott a hüvelyembe és megtermékenyült?

2020. júl. 12. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen szedted a tablettát, nem lehetsz terhes. A pár óra csúszás, ha arra gondolsz, hogy nem percre pontosan vetted be, az elvileg nem baj. A tablettát minden nap közel egy időben kell bevenni, tehát pl. minden nap este 7 körül. Akkor van baj, ha 12, vagy annál több órát késlekedsz a bevétellel.
2020. júl. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kizárt dolog, hogy terhes vagy.

Egyrészt ennyitől amúgy sem lennél, másrészt mire ennyi gyógyszer kiürül a szervezetedből, ahhoz kell egy bizonyos idő.

Barátnőm is például évekig szedte, babát szerettek volna, abbahagyta, de kellett több mint fél év ahhoz, hogy összejöjjön. És doki is mondta nekik, hogy ez természetes.

2020. júl. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

Nem lehetsz terhes, ha nem hagytal (hanytal, f.stal) ki egy szemet se. Mivel foggatlot szedsz, foleg hogy 4 eve problema nelkul, igy ha mindennap is szexeltek, ugy hogy mindig beledelvez, akkor se lesz gond, mert a bogyo miatt

1. nincs peteeresed

2. vekony a mehnyalkahartyad

3. ezt elfelejtettem, valami folyadek surusodik be a mehunknel, amin nehezebben jut at a himivarsejt😀


Miert gumiztok bogyo mellett? Akkor hagyd abba a tabit, ugy nincs sok ertelme “terhelned” vele a tested.

En azert szedem, mert nem gumizunk.


Ne haragudj, tenyleg nem sertesbol irom, de kicsit aggaszto szamomra, hogy tabit szedo notarsaim nincsenek tisztaban a fogamzasgatlo hatasmechanizmusaval stb. 😨

Persze, mindenki mas, en csak ugy kezdtem el, hogy mindennek utanaolvastam.

2020. júl. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!