Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legjobb fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb fogamzásgátló gyógyszer márka?

Figyelt kérdés

És mennyi egy hónapra elosztva?

(18/L első komoly pasimmal tervezgetjük ezt a módszert)



2020. júl. 9. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Ha ezt így felteszed egy nőgyógyásznak(amihez még el sem mertél menni), kiröhög!:D
2020. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Normálisan nem lehetne válaszolni?
2020. júl. 9. 20:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyász írja fel, nem vélemény alapján választ az ember. Vért vesznek, labor, megnézik, mi számodra a legideálisabb és azt írják fel, nincs egy olyan márka, mint guminál a Durex pl, amit mindenki ismer és bátran meri ajánlani a többieknek, mert simán lehet, hogy X gyógyszer nekem tökéletesen bevált, de neked meg lecsökken tőle a libidód a béka feneke alá, míg Y gyógyszer neked tökéletes lenne, nekem meg nem érne semmit. A "mennyi egy hónapra elosztva" részét a kérdésnek nem értem, árban gondolod, az óvszerrel összehasonlítva? Mert ilyen szempontból az ár-érték arány függhet attól is, hogy amúgy hányszor vagytok együtt, ha csak hétvégén találkoztok és csak péntek-szombat vagytok együtt, akkor nem éri meg tablettára váltani értelemszerűen, de ha minden nap vagy másnap összebújtok, akkor a tabletta hosszú távon kifizetődőbb.
2020. júl. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a normális választ!Igen azt lehet mondani hogy heti 4-5x szoktunk együtt lenni,na meg nyilván ezen felül az élvezeti érték miatt is kedvezőbb módszer.

A "mennyi" arra vonatkozott hogy havi szinten mennyibe kerül megközelítőleg egy jó minőségű fogamzásgátló kiszerelés,(mert gondolom nem egyesével osztogatják hanem levél/dobozos kiszerelésben)

2020. júl. 9. 20:36
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy levélen 21 szem (vagy 21+7 szem, ha a szünet napjain is szedős fajtát írja fel a doki) van, ennyi van egy dobozban, a nőgyógyász általában 3 havi adagot (3 doboznyit) szokott felírni, hogy ne kelljen minden hónapban receptért szaladgálnod hozzá. Minthogy vényköteles szerről beszélünk, ezért a nőgyógyászt nem tudod kikerülni.
2020. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az amelyiket felírja a nőgyógyászod!!! Nem véletlenül van annyi fajta típus, mindegyiknek más a hatóanyag-tartalma. Az orvos neked írja fel vizsgálatot követően. Ha az adott készítmény nem jön be, akkor visszamész és kérsz tőle másikat.
2020. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oké köszi ezt most már értem hála neked,viszont így ismét megkérdezvén(ha tudod) elmondod hogy egy doboznyi azaz egy havi mennyiség durván hány Ft?
2020. júl. 10. 00:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Már nem szedek semmit, szóval nem tudom az aktuális árakat, de nem olyan vészes. 6-7ezer forintok rémlenek nekem, de nem vagyok róla meggyőződve, hogy ez a havi adag, lehet a 3 haviért fizettem ennyit. De gondolom itt is termékenként változik, mi mennyibe kerül, szóval miután a doki felírja neked, keress rá a konkrét gyógyszer nevére neten és akkor tudni fogod előre.
2020. júl. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mégegyszer!:)
2020. júl. 10. 13:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Az orvos választ neked gyógyszert, nincs "legjobb" márka, olyan van ami a legmegfelelőbb a te szervezetednek, ennél fogva az árát sem lehet belőni pontosan, van ami csak 6000, de van ami 10000, általában 3 havi adag egyben és menstruáció első napján kell el kezdeni, ami fontos hogy ha már a kezedben van a gyógyszer akkor tanulmányozd át a betegtájékoztatót is hogy mikortól véd, meg hogy kell szedni és ilyenek.
2020. júl. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!