Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire baj, ha szedési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj, ha szedési időpontot váltok?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem el szedni az előírtaknak megfelelően a fogamzásgátlót. Csak nagy butaságból reggel vettem be 8-9 között. Estefele szerettem volna, mert ebben az időszakban még/már ébren vagyok, és nem fogom elfelejteni. Az lenne a kérdésem, hogyha holnaptól kezdve már este fogom szedni és onnantól folyamatosan, akkor védeni fog terhesség ellen? Vagy ez probléma lehet?

2020. júl. 8. 22:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szedd tovább akkor esténként, csak ne "ugrálj" vele. Az első levél végéig amúgy is alkalmazzatok kieg. fogamzásgátlást. Ha "menet" közben akarsz időpontot váltani akkor napi 1-2 órákat kell csúsztatni néhány szemenként és úgy kb. egy levél alatt eltolni.
2020. júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!