Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az lenne a kérdesem, hohy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lenne a kérdesem, hohy szeretnek tablettat iratni van is időpontom nő dokihoz, viszont visszeres a labam ( janauarban felületi visszér gyulladasom volt) így már nem is fog felirni tabit mikor ezt emlitem neki?

Figyelt kérdés

Szedtem mar fogamzasgatlót kb 10 éve... akkor nem volt ilyen problémám. Olvastam itt egy valaszt, hogy volt trombózisa az illetőnek így a hormonalis fogamzásgátlas nála nem jo...

Most félek kicsit. ( Tudom a doki többet fog tudni mint ti... de akkor is kivancsi vagyok😅😊😮)



2020. márc. 2. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Fogadjunk kövér vagy?!
2020. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
163 cm vagyok 70 kilo. 😮
2020. márc. 2. 13:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ajánlott szedni ha viszeres a lábad. A trombozishajlamot vérvétellel tudják kiszűrni, ha rossz lesz az eredmény akkor nem szedheted.

163cm-hez a 70kg sok!

2020. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!